Хіти тижня. "Ваш президент вам би руку зламав": Цимбалюк потролив пропагандиста Кремля через Порошенка (відео)

Підвищена увага росіян до особистості українського президента викликана тим, що персону свого гаранта вони не можуть обговорювати так само вільно, оскільки це поставить під загрозу їхню безпеку.

Роман Цимбалюк. Фото: НВ.

Український журналіст Роман Цимбалюк у прямому ефірі висміяв російського пропагандиста Євгенія Попова, якого на Генасамблеї ООН поставив на місце президент України Петро Порошенко, передають Патріоти України.

Зокрема, українець із посмішкою здивувався тому факту, що росЗМІ уже другий день обговорюють у своїх ефірах цей інцидент і присвячують йому інформаційні блоки. Цимбалюк підколов рупорів Кремля, зазначивши, що з таким успіхом росіяни скоро забудуть, хто ж насправді є їхнім президентом. Яскравий тролінг на адресу інформаційних посіпак окупантів журналіст озвучив під час пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ви знаєте, ви так часто говорите прізвище нашого президента, що я боюся, що російський глядач почне забувати, хто ж президент у цій країні. Хочу нагадати — тут президент Володимир Путін, а президент Петро Порошенко — президент України", — сказав він.

Крім того, Цимбалюк допустив: підвищена увага росіян до особистості українського президента викликана тим, що персону свого гаранта вони не можуть обговорювати так само вільно, оскільки це поставить під загрозу їхню безпеку.

"Ось ви розповідаєте про нашого президента — він зробив так, зробив сяк. Ось все те, що ви, можливо, хотіли б сказати про свою владу, але вам не можна, тому що вас відправлять, швидше за все, у Воркуту. Але у зв'язку з тим, що сьогодні не 1937 рік, а 2018, ви намагаєтеся жартувати над нашим президентом. Але нашому президентові насправді байдуже. І так, ось Євген тут пишається тим, що до нього доторкнувся наш гарант. Якби ви підійшли приблизно так до президента Росії, то, швидше за все, руку вам би зламали. Підійти до Петра Олексійовича — що тут такого? Він вільна людина", — підсумував свій стьоб над пропагандистами український журналіст.

Джерело: Обозреватель

Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...