Хіти тижня. "Важко ховати свою дитину": 106-річна мати Джона Маккейна прокоментувала смерть сина

Жінка через похилий вік не змогла приїхати з Вашингтона до Арізони і в останній раз побачитися з сином після того, як стало відомо, що він вирішив припинити лікування.

Джон Маккейн із матір'ю Робертою. Фото:Русский Еврей

Американський журнал People, віддаючи данину пам'яті сенатору Джону Маккейну, який помер 26 серпня в віці років 81 року від раку мозку, повідомляє, що смерть політика стала серйозним ударом для його матері Роберти Маккейн. Про це повідомляють Патріоти України.

"Важко ховати свою дитину", - заявила своїм близьким 106-річна місіс Маккейн, яка завжди пишалася своїм сином - середнім з трьох її дітей. Вона завжди підтримувала Джона в його кар'єрі. У 2008 році, коли Маккейн балотувався в президенти США, 96-річна Роберта виступала з промовою перед виборцями. Вона досі зберігає повну ясність думки, хоча фізично вже слабка.

Вдова адмірала Джона С. Маккейна через похилий вік не змогла приїхати з Вашингтона до Арізони і в останній раз побачитися з сином після того, як стало відомо, що він вирішив припинити лікування. Поки точно не відомо, чи зможе вона відвідати його похорон, який, як офіційно повідомили, відбудеться 2-го вересня на кладовищі Військово-морської академії в Аннаполісі (штат Меріленд), випускником якої був Джон Маккейн.

Прощальна церемонія відбудеться в парламентській асамблеї Арізони - штату, який Маккейн представляв у Конгресі протягом 35 років. До похорону, як повідомлялося раніше, труна з тілом сенатора буде перебувати під куполом Ротонди вашингтонського Капітолію. Досі за всю історію такої честі були удостоєні лише тридцять найвидатніших діячів США, в тому числі 12 сенаторів.

Джерело: Факты

Екс-нардепу "фронтовику" повідомили про підозру через приховування 4,7 мільярда гривень боргів

вівторок, 19 листопад 2019, 22:28

Дії колишнього парламентаря кваліфіковані за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України. Екс-нардепу Денису Дзензерському повідомили про підозру у недекларуванні 4,7 мільярдів гривень фінансових зобов'язань. Про це повідомляють Патріо...

"Вкрали тисячу доларів, а повертають сто": Глава МЗС Литви прокоментував повернення РФ українських кораблів

вівторок, 19 листопад 2019, 22:14

Повернення Україні кораблів не слід оцінювати як якийсь особливий прогрес. Це певний крок, тому що так мало бути. Міністр сказав, що повернення судів слід порівняти з ситуацією, «коли хтось вкрав тисячу доларів, а потім повертає сто». «Можливо це і гру...