Хіти тижня. ​Від такої пропозиції стійкі "фронтовики" не встояли: Стали відомі деякі подробиці продажу Яценюком та Аваковою телеканалу "Еспресо" ​

Зокрема політичний лідер "Народного фронту", ставши співвласником каналу, за чотири місяці повернув свою інвестицію з 10-кратним прибутком. Треба думати, його компаньйони теж отримали пропорційну до своєї частки ціну.

Екс-голова Кабміну, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк продав 30-відсоткову частку телеканалу "Еспресо" американській компнії за майже 1,5 млн доларів США. Про це повідомила прес-секретар політика Ольга Лаппо, зазначають Патріоти України.

"Вартість угоди з американською компнією ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC., створеною у штаті Нью-Йорк, США, - 1 млн 465 тис 281 доларів США", - написала вона у facebook.

За її словами, опціон на придбання 30-відсоткової частки у статутному капіталі ТОВ "Аста Фінанс" (юридичної особи, що володіє 100 % ТОВ "Голдберрі", яке здійснює мовлення під логотипом "Еспресо") було укладено ще 2013 року, а в результаті прозорого та публічного продажу цієї частки власності Яценюк сплатить до державного бюджету близько 7 млн грн податків.

Лаппо також повідомила, що Яценюк продав свою частку задля "уникнення спекуляцій про політизацію діяльності каналу".

Як повідомлялось, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк та Інна Авакова, дружина глави МВС продали свої частки у статутному капіталі телеканала "Еспресо" іноземній компанії Atmosphere Entertainment, кінцевим власником якої є громадянин України, син українського олігарха та нардепа Іван Жеваго.

При цьому в "Еспресо" заявили, що "зазначені зміни не вплинуть на редакційну політику".

Як відомо, телеканал "Espreso.TV" створений восени 2013 року. Його засновниками виступили Княжицька і колишній головний редактор тижневика "Комментарии" Вадим Денисенко.

Яценюк, Авакова та дружина Княжицього стали співвласниками телеканалу "Еспресо" у серпні 2017 року. Як повідомляла тоді прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо, він придбав корпоративні права телеканалу за 3,8 млн грн.

На початку грудня нардеп та засновник телеканалу "Еспресо" Микола Княжицький заявив, що нардеп та бізнесмен Костянтин Жеваго хоче купити "Еспресо". За словами Княжицького, наразі телеканал є прибутковим, зокрема завдяки розміщенню реклами підприємств, пов’язаних з Костянтином Жеваго.

Залишається питання, чи така двоходівка планувалася ще з літа, чи "фронтовики" відмовились від первісних планів через гроші? Їхній брак або неймовірний прибуток. Чи все ж партія отримала нового потужного спонсора, а переоформлення власності лише частина комбінації?

Хіти тижня. "Война между Ермаком и Богданом велась сразу на двух фронтах - в битве за контроль над Киевом и за доступ к президенту. И Ермак выиграл", - Бутусов

вівторок, 18 лютий 2020, 4:00

"Ермак победил Богдана и в Офисе, и в Киеве. История войны. Андрей Ермак в мае 19-го получил должность без функционала - помощник президента, и первое время доступ к президенту для Ермака был ограничен, в кабинете Зеленского было постоянное место ...

Хіти тижня. "Це інтеграція не в український простір": Журналістка викрила дивну деталь запуску телеканалу для ОРДЛО

вівторок, 18 лютий 2020, 3:00

Злощасним жителям окупованих територій "промиють мізки" дещо іншим способом, але знову на користь "русского мира" та проросійських політиків? Консультантами державного телеканалу для тимчасово окупованих територій нібито стали співробітники "112 каналу...