Хіти тижня. Війна постядерної доби: Секретар РНБО анонсував створення нового виду військ ЗСУ

Олександр Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози. Також він уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

Олександр Турчинов. Фото:Радіо Свобода

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов заявив, що в рядах Збройних сил можуть з'явитися кібервійська. Про це він сказав 2 лютого на відкритті Центру реагування на кібернетичні загрози, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

"Сучасна війна неможлива без кіберзахисту ... Одне з питань, який ми не так давно розглядали, про що доповідав Генеральний штаб, було створення кібервійськ в рядах Збройних сил України", - заявив Турчинов.

За його словами, це серйозне питання, над яким працюють оборонні відомства. "Наше завдання - захистити країну", - додав Турчинов.

"Для розбудови повного периметру кіберзахисту ще потрібен час і ресурси", - сказав він, додавши, що це завдання неможливо повністю реалізувати без взаємодії приватного сектору з державним. "Це передбачає входження до захищеного контуру суб'єктів критичної інфраструктури, насамперед, галузей енергетики, фінансового, транспортного секторів тощо та розширення системи кіберзахисту на всі регіони України", - підкреслив він.

Секретар РНБО також повідомив, що створення Центру реагування на кібернетичні загрози дозволить запобігти кібератакам ще до їх початку. Турчинов також уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

"Иногда мне кажется, что на выборах президента стоило голосовать за улитку", - Сазонов

четвер, 9 квітень 2020, 16:28

"Когда улитке страшно, она прячется в раковину. Там у нее на этот случай бутылка водки и бейсбольная бита. В принципе, не самый худший вариант для кризисной ситуации, когда тебе страшно. Более достойная позиция, чем оправдываться и изображать беспомощн...

Хіти тижня. "Мы в желтом престарелом телепузике вообще никогда не сомневались": Путін зробив черговий постріл собі в ногу

четвер, 9 квітень 2020, 15:00

Ворогом, який відбомбився по Воронежу в масштабах країни, буде не вороже НАТО, а власний вітчизняний "управлінець-профі". Ініціатива Кремля обвалить російський банківський ринок. Телеграм-канал "Запретное мнение" поділився деякими міркуваннями із цього...