Хіти тижня. Війна постядерної доби: Секретар РНБО анонсував створення нового виду військ ЗСУ

Олександр Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози. Також він уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

Олександр Турчинов. Фото:Радіо Свобода

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов заявив, що в рядах Збройних сил можуть з'явитися кібервійська. Про це він сказав 2 лютого на відкритті Центру реагування на кібернетичні загрози, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

"Сучасна війна неможлива без кіберзахисту ... Одне з питань, який ми не так давно розглядали, про що доповідав Генеральний штаб, було створення кібервійськ в рядах Збройних сил України", - заявив Турчинов.

За його словами, це серйозне питання, над яким працюють оборонні відомства. "Наше завдання - захистити країну", - додав Турчинов.

"Для розбудови повного периметру кіберзахисту ще потрібен час і ресурси", - сказав він, додавши, що це завдання неможливо повністю реалізувати без взаємодії приватного сектору з державним. "Це передбачає входження до захищеного контуру суб'єктів критичної інфраструктури, насамперед, галузей енергетики, фінансового, транспортного секторів тощо та розширення системи кіберзахисту на всі регіони України", - підкреслив він.

Секретар РНБО також повідомив, що створення Центру реагування на кібернетичні загрози дозволить запобігти кібератакам ще до їх початку. Турчинов також уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

"Україна або смерть!": У речниці МЗС РФ Захарової істерика через шеврон чорних запорожців, з котрим військовий аташе посольства США з'явилась на Донбасі

неділя, 11 квітень 2021, 21:38

Як повідомляли ПУ, представники Апарату з оборони при посольстві США 8 квітня відвідали Донбас. Очолювала делегацію військовий аташе полковник Бріттані Стюарт, на формі котрої всі побачили дуже промовистий шеврон "Україна або смерть". Через це у Росії...

З архіву ПУ. "Дефолт призведе до стрибка протестних настроїв і силового повалення влади. А в Зеленського, на відміну від Януковича, "Беркуту" немає", - Карл Волох

неділя, 11 квітень 2021, 21:30

Арсенію Яценюку вдалося витягнути країну з прірви, та все одно його рейтинг обнулився. Арсеній Яценюк був найліпшим прем‘єром за історію незалежності і витягнув країну з ями. І все одно його рейтин обнулився. Нинішнім керманичам не варто тішити себе іл...