Хіти тижня. Війна постядерної доби: Секретар РНБО анонсував створення нового виду військ ЗСУ

Олександр Турчинов відкрив Центр реагування на кіберзагрози. Також він уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

Олександр Турчинов. Фото:Радіо Свобода

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов заявив, що в рядах Збройних сил можуть з'явитися кібервійська. Про це він сказав 2 лютого на відкритті Центру реагування на кібернетичні загрози, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

"Сучасна війна неможлива без кіберзахисту ... Одне з питань, який ми не так давно розглядали, про що доповідав Генеральний штаб, було створення кібервійськ в рядах Збройних сил України", - заявив Турчинов.

За його словами, це серйозне питання, над яким працюють оборонні відомства. "Наше завдання - захистити країну", - додав Турчинов.

"Для розбудови повного периметру кіберзахисту ще потрібен час і ресурси", - сказав він, додавши, що це завдання неможливо повністю реалізувати без взаємодії приватного сектору з державним. "Це передбачає входження до захищеного контуру суб'єктів критичної інфраструктури, насамперед, галузей енергетики, фінансового, транспортного секторів тощо та розширення системи кіберзахисту на всі регіони України", - підкреслив він.

Секретар РНБО також повідомив, що створення Центру реагування на кібернетичні загрози дозволить запобігти кібератакам ще до їх початку. Турчинов також уточнив, що центр буде співпрацювати з фахівцями з країн НАТО.

Примара чергового перемир'я: Російські окупанти тричі за добу порушили "тишу" на Донбасі, українцям відкривати вогонь у відповідь заборонено

субота, 8 серпень 2020, 9:05

За минулу добу, 7 серпня, на ділянках відповідальності підрозділів Об'єднаних сил було зафіксовано три факти порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Зокрема, ворожі неприцільно постріли зі стрілецької зброї лун...

Вирвали з лап диктатури: Українських журналістів затриманих у Мінську, завдяки тиску МЗС відпустили з-за грат, депортувавши та заборонили в'їзд в Білорусь

субота, 8 серпень 2020, 8:10

Вчора, 7 серпня, з Білорусі депортували українських кореспондентів телеканалу "Настоящее время" - українців Ірину Ромалійскую і Юрія Баранюка і росіянина Івана Гребенюка, яких затримали в Мінську. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Україн...