Хіти тижня. Військовий аналітик назвав зброю, якою США демонтують режим Путіна

Після безуспішних спроб привести Росію «до спільного знаменника» і змусити грати за загальноприйнятими правилами, Захід прийняв рішення знищити путінський режим за допомогою «тектонічної фінансової зброї».

Олексій Арестович

Таку думку «Обозревателю» висловив військовий аналітик Олексій Арестович, передають Патріоти України.

На його думку, на Заході, нарешті, зрозуміли: «Абсолютно ясно, чим займатиметься людина, яка говорить, що його особистою найбільшою катастрофою і катастрофою ХХ століття був крах Радянського Союзу. Зрозуміло, чим він буде займатися весь залишок життя і особливо, маючи такі можливості, як у президента Росії». «Він прагне повернутися в світ за результатами Ялтинських, Потсдамских, Гельсінських угод з чітко окресленими зонами впливу, коли ніхто нікуди не лізе, з дотриманням інтересів і так далі, до всіх цих вигадок про багатополярний світ та інше», - зауважив аналітик.

«Захід це довго терпів, намагався робити Путіну всілякі пропозиції, намагався ввести Росію в сім'ю цивілізованих народів і змусити спільно працювати як частина Заходу на великі цілі: на упокорення Китаю, на балансування сил у Східній Азії, на вирішення проблеми Африки, Близького Сходу тощо. Їх намагалися привести до спільного знаменника, але Росія встала на шлях конфронтації, раз по раз брутально порушувала правила, прийняті в міжнародному гуртожитку», - констатував Арестович.

«Вони терпіли, вмовляли, готові були навіть пожертвувати національними інтересами України, а потім зрозуміли, що Путін зовсім не вмовляється. І тоді було прийнято рішення бити у відповідь», - заявив він.

Як переконаний аналітик, економічні санкції являють собою «найпотужнішу зброю, що за потужністю можна порівняти з ядерною, якщо не більше, просто вона фінансово-економічна».

У цьому контексті він навів приклади застосування подібної «зброї». «Криза в Південно-Східній Азії 1978 року, коли Сорос валив валюти, криза в Японії 1998 року, з якої вона досі вилізти не може - коли Сорос знову валив валюти».

«Так працює американська тектонічна фінансова зброя. Вони її випробували, і вирішили, що будуть бити Росію», - переконаний Арестович.

«Йдеться не просто про санкції - вони почали крушити путінський режим. Вони його ламають», - підкреслив він.

У скандалі із угорськими паспортами на Закарпатті замішана Росія, - український дипломат

неділя, 23 вересень 2018, 14:10

Кроки, які вже були зроблені Угорщиною, мають певну мету, і це зовсім не турбота про права українських угорців. Скандал з угорськими паспортами на Закарпатті може бути ініціативою Росії. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь...

Хіти тижня. Миротворці на Донбасі, або "Ніж у спину" недонаддержаві: Як Україні обійти вето Росії в Радбезі ООН - дипломат

неділя, 23 вересень 2018, 11:30

Москва заплуталась у своїй брехні, що дає Києву відповідні шанси. Україна може реально домогтися введення миротворчої місії на Донбас, незважаючи на право вето Росії в Раді безпеки ООН. Таку думку висловив колишній посол України в Хорватії Олександр Ле...