Хіти тижня. Військовий експерт викрив Путіна в новому плані щодо Донбасу

Варіант широкомасштабної агресії, швидше за все, розглядається російською стороною як крайній.

Путін не збирається відмовлятися від своїх планів. Фото: соцмережі.

Росія не планує вторгнення, поки не відіграний сценарій повернення України у свою орбіту гібридними шляхами через приведення до влади у нашій країні власних агентів впливу. Таку думку висловив координатор групи "Інформаційний спротив" Юрій Карін в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Вони і не приховують цієї мети, неодноразово, на різних рівнях заявляючи про те, що домовлятися будуть із наступною українською владою. Нинішня їх не влаштовує", — підкреслив він.

За його словами, варіант широкомасштабної агресії, швидше за все, розглядається російською стороною як крайній. "Поки ж єдиним успішним результатом чекістських "багатоходівочок" для кремлівського режиму є готовність до повної ізоляції. Для збереження власних життів Путін і Ко готові на все, що призведе їх до міжнародної ізоляції за прикладом КНДР", — сказав Карін.
Джерело: ФАКТИ.ua

"Партизани будуть раді їх зустрічати": Куди тікають окупанти з Херсонщини

субота, 13 серпень 2022, 22:00

Після того, як ЗСУ пошкодили в Херсонській області всі логістично важливі для окупантів мости, російські війська почали переміщуватися на лівий берег Дніпра і до Мелітополя. Про це розповів міський голова Іван Федоров, повідомляють Патріоти України. Ві...

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

субота, 13 серпень 2022, 21:45

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише надихнув українців, а й шокував Пентагон. Головнокомандувачу вдало...