Хіти тижня. Волкер у Варшаві розкритикував польську "антибандерівщину"

Зараз Україна зміцнює свою національну ідентичність і потребує поваги і розуміння.

Курт Волкер. Фото: Рейтерс.

Сусідні країни, такі як Польща чи Угорщина, сперечаючись з Україною з різних питань, повинні враховувати факт, що Київ зараз веде боротьбу з агресором за свою країну на сході. Таку думку під час виступу у варшавському філії The German Marshall Fund, відповідаючи на питання про погіршення польсько-українських відносин в історичній площині, висловив в середу спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Кожен повинен усвідомлювати драму, з якою стикається Україна: щоденний захист своєї території, втрата солдат щотижня... Це - драматичний досвід, який мають усвідомлювати всі - Польща, США, Німеччина та інші", - заявив Волкер.
Він підкреслив, що зараз Україна зміцнює свою національну ідентичність і потребує поваги і розуміння. Спецпредставник США зазначив, що є загальне усвідомлення того, що російська окупація української території стосується всіх країн; Польщі, країн регіону і Європи. Він підкреслив: якщо хтось силою змінює кордони, то це не підсилює стабільність в Європі.

Волкер зазначив, що не всім може подобатися те, що робить Україна. "Але ми повинні розуміти, для чого вона це робить. Ми повинні бачити велику картину, адже необхідна допомога (Україні, - Ред.) З боку сім'ї європейських народів, щоб відновити контроль над своєю територією. Думаю, це той підхід, який потрібно застосувати під час ведення щоденних дискусій (з Україною, - Ред.)", - підкреслив спецпредставник держдепартаменту США.

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Не використовуйте неповнолітніх для провокацій!": У Сербії спалахнув скандал навколо дитячого малюнку із "ЛНР"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:45

Українське посольство у Сербії висловило протест через пропаганду терористичної "ЛНР" під час конкурсу дитячого малюнка у сербському місті Опово. Про це у Facebook повідомило посольство України у Сербії, передають Патріоти України. Як зазначається, в с...