
У російських олігархів є всі підстави для занепокоєння з приводу санкцій США. Про це в коментарі "Обозревателю" повідомила російська опозиціонерка Ольга Курносова, повідомляють Патріоти України.
"Всі чекають лютого цього року, коли фінансова розвідка США розмістить список людей в який можуть потрапити чиновники з оточення президента Росії Володимира Путіна", - сказала вона.
На питання, чи всі 50 тисяч мільярдерів будуть відразу опубліковані, Ольга Курносова висловила сумнів.
"На мій погляд ця історія буде тривала. Санкції будуть використовувати проти окремих людей, як спосіб тиску", - заявила вона.
Опозиціонерка також додала, що завдяки таким заходам, з'явиться контреліта в Росії.
"Без протистояння очікувати змін в правлячому режимі РФ годі й говорити. Ті, хто підтримують злочини які здійснює Кремль проти України повинні нести за це відповідальність", - додала Курносова.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...