Хіти тижня. "Виконком на чолі з мером цьому сприяє. Але чому не реагує СБУ?": Волонтер повідомила про "с*парський шабаш" у Маріуполі (фото)

Головою Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів у Маріуполі хочуть призначити прихильника сепаратистів, для якого "українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у СРСР 70 років був мир".

Фото:Facebook

У місті Маріуполь Донецької області планують створити Координаційну раду ветеранів Афганістану і дітей війни, яку може очолити прихильник сепаратистів Сергій Щербаков. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Галина Однорог, передають Патріоти України.

"Сьогодні в актовій залі маріупольської міськради мало відбутися чергове засідання зі створення Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів. Виконком на чолі з мером Маріуполя Бойченком сприяє у створенні цієї організації", - написала вона.

"А зараз найцікавіше: головою цієї ради хочуть призначити Щербакова, для якого "українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у Радянському Союзі 70 років був мир", і який 9 травня не давав мені знімати "георгіївські стрічки".

Коли ми прийшли в зал засідань просто послухати, про що буде йти мова, нас звідти почали виганяти, навіть пляшки з водою у нас полетіли, а військовослужбовцю, коли він показав своє посвідчення "учасника бойових дій" в обличчя кричали, що таке можна купити на базарі за 10 гривень", - додала Однорог.

Волонтер наголосила, що це було схоже на справжній "с*парський шабаш".

"І це все у місті-герої Маріуполі, де у нас місцева влада так поважає і цінує військових і одночасно притискає до себе явно сепаратистськи налаштовані громадські організації. А як же без бабусь, це ж "лехторат", який піде голосувати. Цікаво тільки, чому на це не реагує наша СБУ? Також є велике бажання поставити це ж питання нашому мерові", - підсумувала вона.

Історичний момент: Зеленський вперше зустрівся з королем Британії Чарльзом III

середа, 8 лютий 2023, 17:58

У середу, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський у межах візиту до Лондона, Велика Британія, прибув у Букінгемський палац. Там наразі тривають перемовини українського лідера з королем Британії Чарльзом III, передають Патріоти України. Відео в...

Дуже важливі переговори: Зеленський летить в Париж на зустріч з Макроном і Шольцом

середа, 8 лютий 2023, 17:30

Український президент Володимир Зеленський після візиту Великої Британії відвідає Париж, повідомляє французьке видання BFMTV, передають Патріоти України. В адміністрації Макрона журналістам підтвердили, що чекають сьогодні ввечері Зеленського в Єлисейс...