Хіти тижня. Вже не "російське озеро": Чому і як США посилюють "кулак" у Чорному морі

Вашингтон намагається домогтися того, щоб військова присутність США в Чорному морі стала новою нормою для РФ.

Ілюстрація:АСН

Сполучені Штати Америки нарощують свою військову присутність в Чорному морі. Вважають, що це є необхідною відповіддю на зростаючу активність Росії в регіоні. Також офіційні особи США і НАТО звинуватили Москву у розгортанні великої кількості військ і військової техніки в Криму в останні роки. Про це повідомляє CNN, зазначають Патріоти України.

У суботу есмінець ВМС США Carney увійшов у Чорне море, приєднавшись до ще одного американського бойового корабля, який вже знаходився там, передає CNN. Відзначається, що це перший раз, коли два військові кораблі ВМС США знаходилися в Чорному морі з липня 2017-го.

Віце-адмірал Крістофер Греді, командувач 6-м флотом ВМС США, заявив, що рішення “направити відразу два корабля в Чорне море було прийнято заздалегідь, а не як реагування на що-небудь”. Крім того, Вашингтон намагається домогтися того, щоб військова присутність США в Чорному морі стала новою нормою для РФ.

Два американських оборонних чиновники з Європи розповіли, що Росія особливо чутлива до військових операцій США на Чорному морі, з огляду на недавні кроки Росії по мілітаризації Криму. Кажуть: “Ви направляєте кораблі в Чорне море, що змушує їх відчувати себе під загрозою”.

Підкреслюється важливість посилення активності ВС США в регіоні, яка може зробити Росію менш вразливою до американської військової присутності. Це також в перспективі дозволить сторонам виробити більш чіткі правила поведінки в умовах, коли збройні сили двох держав діють в безпосередній близькості одна від одної.

Міністерство оборони США звернулося до Конгресу з проханням затвердити на 2019-й бюджет на оборону у розмірі $686 млрд. Причиною називають загрозу з боку Китаю та Росії.

Бюджет стане одним із найбільших в історії оборонного відомства.

Президентський роман: Цимбалюк помітив цікавий нюанс в історії з "вагітністю" Мендель від Зеленського

неділя, 12 липень 2020, 14:51

Прес-секретар чомусь вирішила спростувати тільки вагітність... У своєму блозі він зазначив, що ситуація навколо скандалу в українській політиці починає нагадувати українську версію мелодраматичного серіалу "Санта-Барбара". "З "вагітністю" зрозуміло. Де...

Надихнув Зеленський: Скандальна Періс Хілтон теж вирішила піти в президенти і лягла на стіл (фото)

неділя, 12 липень 2020, 14:28

Світська левиця вважає, що Білому дому потрібен новий декор. Відома світська левиця Періс Хілтон заявила, що має намір балотуватися на пост президента Сполучених Штатів Америки. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти Укр...