Хіти тижня. Вже не "російське озеро": Чому і як США посилюють "кулак" у Чорному морі

Вашингтон намагається домогтися того, щоб військова присутність США в Чорному морі стала новою нормою для РФ.

Ілюстрація:АСН

Сполучені Штати Америки нарощують свою військову присутність в Чорному морі. Вважають, що це є необхідною відповіддю на зростаючу активність Росії в регіоні. Також офіційні особи США і НАТО звинуватили Москву у розгортанні великої кількості військ і військової техніки в Криму в останні роки. Про це повідомляє CNN, зазначають Патріоти України.

У суботу есмінець ВМС США Carney увійшов у Чорне море, приєднавшись до ще одного американського бойового корабля, який вже знаходився там, передає CNN. Відзначається, що це перший раз, коли два військові кораблі ВМС США знаходилися в Чорному морі з липня 2017-го.

Віце-адмірал Крістофер Греді, командувач 6-м флотом ВМС США, заявив, що рішення “направити відразу два корабля в Чорне море було прийнято заздалегідь, а не як реагування на що-небудь”. Крім того, Вашингтон намагається домогтися того, щоб військова присутність США в Чорному морі стала новою нормою для РФ.

Два американських оборонних чиновники з Європи розповіли, що Росія особливо чутлива до військових операцій США на Чорному морі, з огляду на недавні кроки Росії по мілітаризації Криму. Кажуть: “Ви направляєте кораблі в Чорне море, що змушує їх відчувати себе під загрозою”.

Підкреслюється важливість посилення активності ВС США в регіоні, яка може зробити Росію менш вразливою до американської військової присутності. Це також в перспективі дозволить сторонам виробити більш чіткі правила поведінки в умовах, коли збройні сили двох держав діють в безпосередній близькості одна від одної.

Міністерство оборони США звернулося до Конгресу з проханням затвердити на 2019-й бюджет на оборону у розмірі $686 млрд. Причиною називають загрозу з боку Китаю та Росії.

Бюджет стане одним із найбільших в історії оборонного відомства.

Хіти тижня. "Все те, кто стал не просто изменником, но и травил армию, не спрячутся ни в Ростове, ни в Севастополе", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 6 грудень 2019, 15:00

Документально і прямо зафіксовано факт порушення територіальної цілісності України і посягання на неї, в частині неокупованої території Донецької області. "Вчера стало известно о том, что пророссийская террористическая организация, окопавшаяся на оккуп...

"Встреча в Париже началась тревожно. Путин традиционно опаздывал на 30 минут. Макрон и Меркель дискутировали, у кого больше яйца", - Береза

п’ятниця, 6 грудень 2019, 14:57

"Встреча в Париже началась тревожно. Путин традиционно опаздывал на 30 минут. Макрон и Меркель дискутировали кто из них больший лидер и у кого яйца больше. И несмотря на физическое отсутствие тестикул у одного из них, но выходило, что у Меркель они был...