Хіти тижня. "Из ополчения сделали у*бищную армию! Они должны уйти!": Бойовик із Сніжного закликав вигнати з Донбасу російських офіцерів (фото)

Терорист скаржиться, що російське командування жахливо поводиться з місцевими бойовиками.

Бойовик із Сніжного. Фото:соцмережіУ мережі з'явився допис бойовика, який зі Сніжного скаржиться, що російське командування в ОРДЛО не вважає їх за людей і істерично закликає позбутися ярма російських офіцерів на Донбасі. Про це повідомив у Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

У мережі терорист називає себе Олександром Донецьким, має позивний "Кадир", його справжнє ім'я, за даними бази "Миротворець", - Кучерський.

"Російські офіцери повинні піти! Ми самі можемо вирішувати нашу долю, а не бути пішаками", - пише "Кадир".

Обережно, ненормативна лексика!

Кілька красномовних фото "Донецького" з бази "миротворця":

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...