Хіти тижня. Жоден військовий наступ Росії на Україну неможливий, бо він зупиняється одним дзвінком, - військовий експерт

Будь-які переміщення військ сусідньої держави біля кордонів і на території України повинні відслідковуватися і аналізуватися відповідними підрозділами та відомствами, насамперед, ГУР Міноборони України.

Війна на Донбасі. Ілюстрація:http://wartime.org.ua/

Спроба повномасштабного наступу Росії на Україну буде зупинена "одним дзвінком"; задача військового керівництва країни полягає в тому, щоб українська армія була здатна стримувати агресію противника протягом декількох годин - до цього дзвінка. Таку думку Обозревателю висловив директор інформаційно-аналітичного центру "Перспектива", військовий експерт Павло Рудяков, передають Патріоти України.

"Жодний військовий наступ Росії на нас неможливий, тому що будь-який наступ зупиняється одним дзвінком з відповідного міста за океаном або від якогось високого європейського чиновника. Так свого часу було в Югославії. Військові операції зараз відбуваються по-іншому. Крім того, у Росії немає грошей на великомасштабну військову операцію - вони вже й самі це визнають", - зауважив експерт.

На його думку, будь-які переміщення військ сусідньої держави "біля кордонів і на території" України повинні відслідковуватися і аналізуватися відповідними підрозділами та відомствами, насамперед, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

"Якщо на професійному рівні буде зроблено висновок про те, що можливий якийсь наступ або загострення на нашій території або на нашому кордоні, першочерговий обов'язок Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ - "зосереджувати сили, здатні, щонайменше, зупинити цей наступ до дзвінка".

"Якщо дзвінок відбудеться за 2 години після вторгнення, або, якщо в США в цей час ніч, то за 4 години, то за цих 4 години противник не повинен опинитися десь на межі Кіровоградської та Черкаської областей. Він повинен бути зупинений", - підкреслив Рудяков.

Одночасно в разі підтвердження реальної небезпеки повномасштабного вторгнення слід здійснити низку дипломатичних кроків по лінії Міністерства закордонних справ, яке має поінформувати західних партнерів України про ситуацію, що склалася, - додав експерт.

Хіти тижня. "Коньяк надо в бутылку из-под "Пепси" наливать!": Льовочкін пив у Раді дивну рідину (фото)

субота, 22 лютий 2020, 12:00

Українці відразу почали робити припущення, що може бути у пляшці. Користувачі соцмереж почали іронізувати щодо рідини, припускаючи, що може бути в пляшці.

Відповідь на ядерний шантаж "кремлівських старців": США провели навчання на випадок початку Росією останньої війни

субота, 22 лютий 2020, 11:36

Ставка Путіна і його радників на відновлення СРСР через "триумф волі" у стилістиці Гітлера 1933-39 років не виправдав сподівань. Захід в особі США прорахував всі можливі наслідки, і не готовий капітулювати перед шаленою "моською". У США пройшли навчанн...