Хіти тижня. Живе "м'ясо" до Росії не повертають: Стало відомо, куди Кремль відправляє найманців з Сирії та Донбасу

Ветерани кампаній і керівник ПВК повідомляють, що російська влада офіційно не визнає участь у збройних конфліктах за кордоном співробітників приватних військових компаній, так як за російським законодавством це підпадає під статтю «найманство».

Фото: MillitaryArms.ru.Найманці російських приватних військових компаній, які брали участь в боях на сході України і в Сирії, зараз беруть участь і в збройному конфлікті в Судані на стороні уряду Омара Башира, передають Патріоти України з посиланням на "ДонПрес".

Ветераны кампаний и руководитель ЧВК сообщают, что российские власти официально не признают участие в вооруженных конфликтах за рубежом сотрудников частных военных компаний, так как по российскому законодательству это подпадает под статью «наемничество». При этом в Украине и Сирии присутствие россиян неоднократно фиксировалось.

Один из ветеранов сражений на востоке Украины и в Сирии на условиях анонимности сообщил: «Я слышал, что люди туда поехали и уже даже вернулись с тяжелой формой малярии. У нас интересы там есть, но мы там не воюем и не участвуем. Там вялотекущий пограничный конфликт».

Руководитель частной военной компании «РСБ-Групп» Олег Криницын отметил, что его сотрудники в Судан не поехали и «находятся на местах своей дислокации».

Экс-«министр обороны» «ДНР» Игорь Стрелков (Гиркин) сообщает: «Все больше подтверждений того, что „следующая остановка“ в заморских приключениях намечается на Судан. Типа, в Сирии „скоро победа“, а „зарабатывать международный терроризм“ где-то обязательно надо».

В то же время, экс- командир батальона «Восток» Александр Ходаковский на вопрос BBC, слышал ли он об отправке добровольцев из России в Судан, ответил: «Слухи такие ходят, но пока без подтверждения».

"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...