Хіти тижня. "Злив" не тільки російську мафію в Іспанії: Довкола Скрипаля розгорівся новий скандал

Сергій Скрипаль літав до Швейцарії влітку 2017, і навряд чи виключно заради того, щоб помилуватися Монбланом.

Сергій Скрипаль. Фото: соцмережі.

Отруєний в Британії російський екс-розвідник Сергій Скрипаль міг передавати приховувані РФ дані спецслужбам Швейцарії. Про це, посилаючись на книгу журналіста Марка Урбана написали у британській газеті The Telegraph, передають Патріоти України.

В опублікованих відомостях йдеться, що Скрипаль літав до Швейцарії влітку 2017. Там, за попередньою інформацією, колишній розвідник міг "злити" дані про хакерську атаку з боку Росії на інформаційні системи Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...