Хіти тижня. Зразу після побачення Путіна з Макроном: Франція закриває торгове представництво в Росії

У посольстві Франції у Москві наголосили, що дане рішення припиняє тривалий період переговорів щодо статусу Бюро Business France в РФ, яке, згідно з французьким законодавством, є невід'ємною частиною дипломатичної структури.

Ілюстрація:Українські Новини

Посольство Франції закриває представництво з торгівлі та інвестицій в Росії. Про це повідомляється в комюніке на сайті посольства Франції в Москві, зазначають Патріоти України.

"Французька влада ухвалила рішення закрити Службу посольства Франції, що забезпечує діяльність Business France в Росії", - наголошується в повідомленні.

Рішення прийнято у зв'язку з повідомленням російських органів влади про те, що Business France більше не дозволяється здійснювати свою діяльність в Росії в рамках положень французького законодавства, що припиняє тривалий період переговорів з питання статусу Бюро Business France в Росії, яке, за французьким законодавством, є невід'ємною частиною дипломатичної структури, відзначили в посольстві.

Як відзначили у французькому дипломатичному представництві, протягом останніх місяців умови здійснення Business France своєї діяльності в Росії значно погіршилися, зокрема, у зв'язку з незаконними арештами, накладеними на його банківський рахунок, незважаючи на те, що він захищений Віденською конвенцією, а також з видворенням його директора, який володіє дипломатичним паспортом.

Дійсно, місцеві умови, очевидно, не дозволяють Business France здійснювати завдання державної служби з підтримки французьких підприємств на території Російської Федерації. Рішення про закриття Служби набуває чинності 16 липня 2018 року.

Джерело: Укрінформ

"Будемо приділяти особливу увагу": Шойгу зібрався капітально розвивати ядерні сили

середа, 30 листопад 2022, 13:42

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що його відомство у 2023 році буде капітально розбудовувати ядерні сили РФ. Про це повідомило російське пропагандистське видання "РИА Новости", передають Патріоти України. "Наступного року особливу увагу приді...

Нещасні марно благають про допомогу: Маріупольці замерзають у власних будинках, у місті вже морози (фото)

середа, 30 листопад 2022, 13:00

Мешканці Маріуполя замерзають у власних будинках і благають про допомогу. Відповідні написи зробили жителі будинку на Морському бульварі, 66, пише міськрада у Telegram, передають Патріоти України. Зазначається, що у Маріуполі температура повітря опусти...