
Європі настав час переглянути свої відносини із США щодо спільної безпеки та усвідомити, що "свобода не є безкоштовною". Про це заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, передають Патріоти України з посиланням на DW.
Крім того, він вважає, що і Брюсселю, і Вашингтону варто приділяти більше уваги і ресурсів реалізації мінських угод для врегулювання конфлікту на Донбасі.
"Нормандський формат - найкраще, що у нас зараз є. Я хотів би більшого залучення американців до "Мінська" і до нормандського формату (...) І ЄС, і США мають працювати більше із реалізацією мінських угод", - відзначив данський політик.
Він також прокоментував заяви віце-президента США Майка Пенса. На його думку, слова про те, що "Росія відповість за свої дії в Україні", - "дуже чітка заява".
Расмуссен зазначив, що адміністрація президента Дональда Трампа повторить шлях попередників, Барака Обами, Джорджа Буша-молодшого та Білла Клінтона.
Вони намагалися перезавантажити відносини з Росією, сказав екс-генсек НАТО, проте зрозуміли, що "росіяни все одно не змінюються".
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...