Холодний душ для Бацьки: Лукашенка у Києві зустрічають пікетом з цікавим плакатом (фото)

​Зустріч президентів Білорусі й України Олександра Лукашенка і Петра Порошенка запланована на 21 липня.

Олександр Лукашенко. Фото:РИА Новости

В українській столиці президента Білорусі Олександра Лукашенка зустрічають пікетом. Про це передає білоруська служба Радіо Свобода, зазначають Патріоти України.

Так, білоруська громада Києва й білоруські добровольці проводять пікет на вулиці Банковій, де розташована адміністрація українського президента. Вони вийшли на акцію під біло-червоно-білими й українськими прапорами.

Учасники пікету тримають також плакати з портретами російського президента Володимира Путіна й глави Білорусі Олександра Лукашенка з підписом "Два чоботи пара".

Крім того, в руках учасників й портрети білоруського добровольця Тараса Аватарава, який засуджений у Білорусі на п'ять років позбавлення волі. На акцію прийшла й мати Тараса - Людмила Поспєх.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає Україну цього тижня, повідомив заступник прем'єр-міністра Білорусі Володимир Семашко на засіданні міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Росія поставила на карту все: Путін кидає в бої проти України гаубиці, які старші за нього самого, - Bild

четвер, 11 серпень 2022, 8:00

РФ ставить на карту все, що має в розпорядженні колись "найпотужніша армія у світі", щоб перемогти у війні проти України. Так, частина "нової" зброї старша за президента країни-агресора Володимира Путіна. Наприклад, гармати-гаубиці, які можна побачити ...

"Тепер ми диктуємо умови": Путіну могли доповісти про удар по Криму на етапі планування, - Жданов

четвер, 11 серпень 2022, 7:57

Російська розвідка і генштаб знали про те, що в України є далекобійні ракети і ЗСУ збираються потужно вдарити по Криму. Про це навіть могли попереджати російського диктатора Володимира Путіна. Про це бліц-інтерв'ю "Главреду" розповів військовий експерт...