Їм результат не потрібен: У Порошенка прокоментували відмову Московського патріархату від діалогу та зустрічі

В Адміністрації президента також додали, що мова ультиматумів, проведення засідання Синоду за сценарієм, вірогідно, надісланим із Москви, не здатні зірвати процес створення Української Помісної Православної Церкви.

Петро Порошенко та духовенство УПЦ МП на чолі з митрополитом Онуфрієм. Ілюстрація: 24 канал

Президент України Петро Порошенко відкритий до діалогу з представниками Української православної церкви Московського патріархату. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, зазначають Патріоти України.

В АП підкреслюють, що президент ще кілька тижнів тому ініціював зустріч з усіма архієреями УПЦ МП, запросивши їх до "Українського дому".

"Але той, хто не хоче результату, шукає причин для відмови. Так і велика частина архієреїв УПЦ (МП) почала шукати пояснення, щоб не прийти на зустріч: мовляв, місце не підходить," – йдеться в повідомленні.

У Порошенка також додали, що мова ультиматумів, проведення засідання Синоду за сценарієм, вірогідно, надісланим із Москви, не здатні зірвати процес створення Української Помісної Православної Церкви.

"Цей процес підтримує абсолютна більшість громадян нашої держави. Тому йти проти волі власного народу – це очевидно шлях в нікуди", – наголосили в АП.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: