"Кляті русофоби!": Лавров заявив, що німцям доведеться відповідати за погіршення відносин з РФ

Глава МЗС Росії впевнений, що саме Німеччина винна у тому, що відносини їхніх країн переживають один з найскладніших періодів.

Сергій Лавров. Фото: dt.ua.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров під час зустрічі з губернатором Свердловської області РФ Євгеном Куйвашевим відкрито пригрозив Німеччині та звинуватив її в погіршенні відносин з Росією. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Відносини Росії і Німеччини переживають один з найгірших періодів в історії країн, однак це сталося не з вини Росії, а тому прийде час – німцям доведеться відповідати. За словами глави зовнішньополітичного відомства РФ, російсько-німецька Літня школа «Шляхи розвитку енергетичного сектора. Сучасні виклики» важлива для налагодження відносин сторін. «Глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, по-моєму, правильно розуміє важливість такого роду контактів», - підкреслив Лавров.

Планується, що 15 серпня в Єкатеринбург прибуде міністр закордонних справ ФРН. Там він зустрінеться з Сергієм Лавровим. Планується, що сторони обговорять конфлікт в Сирії і на Україні.

Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...

"До цього треба готуватися": Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни

субота, 27 червень 2026, 9:35

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...