Клімкін поділився, про що йшлося на саміті G7+U

Голова МЗС розповів, що в нього було таке відчуття: Україна є частиною цієї спільноти і ті виклики, які стоять перед нами сьогодні, є викликами нашим спільним цінностям.

Павло Клімкін. Фото: 112 Україна.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що на зустрічі з міністрами країн "великої сімки" дипломати обговорили питання окупованих територій України та долю заручників, яких незаконно утримує Росія. Про це міністр написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Говорили про все: від окупованих Криму і Донбасу до українських заручників, яких незаконно утримує РФ", - написав він. "Глибоко вдячний Христі Фріланд за щиру розмову та дружню атмосферу під час зустрічі з міністрам закордонних справ «великої сімки». Було відчуття, що Україна є частиною цієї спільноти і ті виклики, які стоять перед нами сьогодні, є викликами нашим спільним цінностям", - додав Клімкін.

Судді ополчилися на Саакашвілі за програму реформ, той відповів

п’ятниця, 3 липень 2020, 23:00

На їхню думку, суть судової реформи має полягати у максимальному поєднанні Справедливості і Законності. Саакашвілі ж, крім реформ, хоче "звернути увагу" на те, як живуть самі судді, звідки у них вілли і яхти. Рада суддів висловила обурення заявами голо...

Що в голові у Кремлівського дідугана: "Обнулений" Путін велів розібратися, чи пропагує морозиво гомосексуалізм

п’ятниця, 3 липень 2020, 22:40

Голова "Союзу жінок Росії" Катерина Лахова поскаржилася президенту РФ Володимиру Путіну на рекламу морозива "Веселка". Голова «Союзу жінок Росії», колишній член Ради Федерації і член робочої групи з підготовки поправок до Конституції Катерина Лахова по...