''Колапс буде одразу'': Депутат Держдуми вигадав нові санкції проти України (відео)

Олексій Журавльов впевнений, що українці не зможуть прожити без російських нафтопродуктів.

Олексій Журавльов. Фото: Коммерсант.

Депутат нелегітимної Державної думи Олексій Журавльов заявив, що Росії варто було б припинити постачати в Україну нафтопродукти і вугілля, щоб влаштувати у ній тотальний колапс, передають Патріоти України.

За його словами, тільки такі санкції з боку держави-агресора були б по-справжньому ефективними. Загрозливу заяву він озвучив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Щоб взагалі блокувати Україну, це робиться ось так! Дві санкції. 80% нафтопродуктів поставляємо ми і Білорусь. Ось просто раз — і все, і до побачення! І колапс одразу. 66%, майже 70% вугілля ми поставляємо. Раз і все! Тобто, ось це санкції!" — висловився Журавльов.

Джерело: Обозреватель

Немає жодних ознак, що режим хочуть скинути: Чичваркін пояснив, чому на Заході не вважають Путіна загрозою

неділя, 27 листопад 2022, 10:45

Російський бізнесмен та опозиціонер Євген Чичваркін вважає, що колективний Захід не вважає диктатора Володимира Путіна реальною загрозою своїй безпеці, попри повномасштабну війну в Україні. На сьогодні об'єктивно немає підстав вважати, що режим Кремля ...

Згорьована мати цілувала сина у труні: Історія Сергійка, який прожив лише два дні, бо його вбила російська ракета

неділя, 27 листопад 2022, 10:30

У Запорізькій області поховали Сергійка, який прожив лише два дні, бо його у пологовому будинку вбила російська ракета. Дитину поховали у селі Новосолоне, що під Запоріжжям. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України. Сергійко повинен ...