Ігор Коломойський та інші акціонери погодилися передати банк державі після 20 грудня. Про це йдеться в матеріалі "ЕП", повідомляють Патріоти України.
Як пише автор, згоди Коломойського та інших кредиторів виявилося недостатньо.
"14 грудня пізно ввечері відбулася зустріч в АП, на якій прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловився проти такого сценарію. І тепер вже складно сказати, чи буде націоналізований банк до кінця року. Без згоди прем'єра цього зробити не можна", - йдеться в матеріалі.
За словами співрозмовників "ЕП", близьких до акціонерів, не виключено, що на позицію Гройсмана вплинув інший акціонер - Геннадій Боголюбов, який до цього вважався неактивною стороною переговорів.
"У будь-якому випадку позиція прем'єр-міністра виглядає переконливою, так як це може бути абсолютно не той випадок, коли вирішити проблему "Приватбанку" раніше буде краще і дешевше, навіть якщо того вимагає МВФ", - йдеться в матеріалі.
Як відомо, раніше у "Приватбанку" заявили, що розмови про націоналізацію - атака на банк.
Чутки про ймовірну націоналізацію "Приватбанку" ходять вже давно, але останнім часом вони активізувалися. При цьому в банку кожен раз називали такі розмови фейком.
Раніше голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що до кінця року буде рішення щодо "Приватбанку".
Для довідки: ПриватБанк заснований в 1992 році. Станом на 31 березня 2016 року його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов (пряма участь - 33,2525%, опосередкована - 8,3244%) і Коломойський (пряма участь - 41,6572%, опосередкована - 8,3244%).
Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів (268,85 млрд гривень) банк був найбільшим серед 108 банків, що діяли в країні банків.
США представили "сильний мирний план", перший пункт якого - це "всеосяжне припинення вогню, яке зупинить убивства". Про це в соцмережі Х написав спецпредставник президента США по Україні Кіт Келлог, передають Патріоти України. "У Стамбулі держсекретар ...
Політолог Ігор Рейтерович сумнівається, що запланована розмова Дональда Трампа з Володимиром Путіним принесе реальний прорив. Він припускає, що переговори можуть завершитися лише декларати вними обіцянками або технічними рішеннями, як-от обмін полонени...