Коли Європа визначиться? З сайту Європарламенту прибрали дату розгляду питання про безвіз для України

Спочатку там було вказано дату 3 квітня 2017 року.

Ілюстрація:DT.ua

З офіційного сайту Європейського парламенту зникла інформація про дату розгляду питання про надання Україні безвізового режиму. Раніше там було вказано дату 3 квітня 2017 року. Нині відповідної інформації на сайті немає. Про це пише 112 Україна, зазначають Патріоти України.

Як повідомлялося 15 грудня Європарламент переніс розгляд питання про надання Україні безвізу на квітень 2017 року. Раніше Європарламент планував розглянути надання Україні безвізового режиму 18 січня 2017 року, а потім переніс розгляд цього питання на 1 лютого.

Пізніше в Європейському парламенті перенесення голосування щодо надання Україні безвізового режиму на квітень 2017 року пояснили помилкою.

Зокрема, на цьому наголосила прес-офіцер Європарламенту Мод Нойон. "Дата була вказана орієнтовно і буде виправлена. Точна дата поки не визначена", - зазначила вона.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...