Коли Європа визначиться? З сайту Європарламенту прибрали дату розгляду питання про безвіз для України

Спочатку там було вказано дату 3 квітня 2017 року.

Ілюстрація:DT.ua

З офіційного сайту Європейського парламенту зникла інформація про дату розгляду питання про надання Україні безвізового режиму. Раніше там було вказано дату 3 квітня 2017 року. Нині відповідної інформації на сайті немає. Про це пише 112 Україна, зазначають Патріоти України.

Як повідомлялося 15 грудня Європарламент переніс розгляд питання про надання Україні безвізу на квітень 2017 року. Раніше Європарламент планував розглянути надання Україні безвізового режиму 18 січня 2017 року, а потім переніс розгляд цього питання на 1 лютого.

Пізніше в Європейському парламенті перенесення голосування щодо надання Україні безвізового режиму на квітень 2017 року пояснили помилкою.

Зокрема, на цьому наголосила прес-офіцер Європарламенту Мод Нойон. "Дата була вказана орієнтовно і буде виправлена. Точна дата поки не визначена", - зазначила вона.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...