Командувач Об'єднаних сил розповів, скільки ще триватиме АТО на Донбасі

Генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що ці терміни "не будуть тривалими".

Сергій Наєв. Фото: Прямий.

Антитерористична операція на Донбасі триватиме до указу Президента України Петра Порошенка про оголошення початку операції Об'єднаних сил. Про це заявив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв'ю "5 каналу", передають Патріоти України.

За його словами, наразі керівником антитерористичної операції на Сході України є генерал-лейтенант Забродський Михайло Віталійович.

"Антитерористична операція – вона триває, і буде діяти доти, доки Президент України своїм указом не оголосить про початок операції Об'єднаних сил. Це відбудеться тільки після того, як мною як командувачем та мені підлеглим об'єднаним оперативним штабом будуть здійснені певні заходи з підготовки цієї операції, зокрема планування, які триватимуть деякий час", – пояснив Наєв.

Водночас, генерал-лейтенант зазначив, що ці терміни "не будуть тривалими". "У мене вже є визначені часові показники, до якого часу я маю завершити підготовку до цієї операції, здійснити доповідь начальнику Генерального штабу головного командування Збройних сил України і в подальшому Президентові України. Та після затвердження цих дій і планувальних документів і відбудеться захід з початку операції", – підсумував командувач ООС.

Контрнаступ ЗСУ на Харківщині вже не зупинити, росіяни хаотично відступають - радник голови МВС

понеділок, 16 травень 2022, 10:18

Росіяни уже відчувають, що зупинити наступ ЗСУ неможливо, а тому намагаються відступати. Про це заявив радник міністра оборони Вадим Денисенко в ефірі національного телемарафону. . "Контрнаступ ЗСУ уже не можливо зупинити. Росіяни це теж відчувають, с...

Подарунок від Мордору: До берегів Одещини прибиває російські морські міни (відео)

понеділок, 16 травень 2022, 10:14

На узбережжя Одеської області вимило дві російські морські якірні міни, до знешкодження смертельного сюрпризу залучили саперів ВМСУ. . "На Одещині 2 морські ворожі якірні міни, що штормовою погодою було винесено впритул до узбережжя, фахівцями підривн...