"Консерви" Кремля бахкають все гучніше: Глава МЗС Німеччини запропонував відкласти дебати по Криму

Однак понад 43% німців не згодні з позицією Лінднера по «заморожуванню» питання анексії Криму.

Зігмар Габріель. Фото: Рейтерс.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що дебати про Крим поки не потрібні, оскільки необхідно сконцентруватися на питанні війни на Донбасі. Про це повідомляє видання Kolner stadt-anzeiger, передають Патріоти України.

Таким чином, Габріель прокоментував заяву лідера Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність тимчасової «герметизації» питання Криму. «Я думаю, що пана Лінднера турбують тільки заголовки газет. Нам не потрібні дебати по Криму. Нам потрібно думати про те, як ми управляємо режимом припинення вогню на сході України. Тому що це умова, яку ми проходимо крок за кроком до більшої релаксації з Росією», - сказав німецький міністр.

У той же час, згідно з опитуванням дослідницького інституту Civey, понад 43% німців не згодні з позицією Лінднера по «заморожуванню» питання анексії Криму. З них 24,7% опитаних громадян Німеччини категорично не згодні з такою ініціативою.

Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

четвер, 2 квітень 2020, 15:38

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. COVID-19: Прем'єр жорстко відреагував на VIP-забаганки хворих нардепів

четвер, 2 квітень 2020, 15:30

За його словами, уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль жорстко відреагував на забаганки народних депутатів, які заявили про бажання лікуватися в окремих VIP-палатах ...