"Корисно розширити діалог": У ЄС зробили оптимістичну для РФ заяву

За словами прем'єр-міністра Бельгії, Євросоюз налаштований на будівництво стратегічних відносин з Росією.

Шарль Мішель та Дмитро Медведєв. Фото:Life.ru

Європейський союз вирішив не розширювати антиросійські санкції, але для їх пом'якшення потрібен прогрес у виконанні мінських домовленостей. Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Шарль Мішель за підсумками переговорів з російським колегою Дмитром Медведєвим в Москві, передають Патріоти України з посиланням на RTBF.

"Я прошу про введення в дію мінських угод. Це основа, яка повинна дозволити скоротити санкції, якщо буде досягнуто прогресу", - заявив Мішель.

За словами Мішеля, Євросоюз налаштований на будівництво стратегічних відносин з Росією. "Я йому (Медведєву. - ред.) також заявив, що в Євросоюзі ми багато говоримо про Росію, але не розмовляємо з нею, не спілкуємося з нею. В майбутньому, мені здається, було б корисним розширити цей діалог, зробити його більш структурним", - підкреслив бельгійський прем'єр, пише РИА Новости.

Медведєв, у свою чергу, сказав, що Москва скасує введені нею контрсанкціі тільки після того, як обмеження знімуть країни Заходу. Він висловив надію, що Бельгія буде "грати більш активну роль" у відновленні діалогу між ЄС і Росією.

"Ефективність санкцій, як правило, не досягає навіть третини того, на що розраховують ті, хто їх вводить. Санкції б'ють по економіці, б'ють по бізнесу. З іншого боку, породжують необхідність займатися власними економічними проблемами і вирішувати їх самостійно, що іноді досить і вельми корисно", - зазначив глава уряду РФ.

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Ахметов витісняє Коломойського в боротьбі за вплив на Зеленського – західні ЗМІ

четвер, 20 лютий 2020, 0:31

Створення лояльного до президента України Володимира Зеленського телеканала "Україна 24" – крок бізнесмена Ріната Ахметова для посилення впливу на Банкову. Одним із кроків із нейтралізації Коломойського став запуск нового телеканала медіагрупи Ахметова...