Кремль готувався заздалегідь: Загроза нападу Росії зараз найвища з 2014 року, - Муженко

За словами Віктора Муженка, за два тижні з середини вересня до 1 жовтня кількість танків біля українського кордону збільшилася більш ніж удвічі: з 93 до 250 машин.

Віктор Муженко. Фото: Рейтерс.

Росія з кінця серпня зміцнює свої сили біля кордону з Україною, і зараз військова загроза з її боку – найбільша з 2014 року. Про це заявив командувач Збройними силами України Віктор Муженко в інтерв’ю "Reuters" у вівторок, передають Патріоти України.

Генерал показав серію супутникових знімків на доказ розміщення російських танків типу "Т-62 М" на відстані 18 км від українського кордону. За словами Муженка, за два тижні з середини вересня до 1 жовтня їх кількість збільшилася більш ніж удвічі: з 93 до 250 машин.

На думку командувача ЗСУ, це доводить, що Росія нарощувала міць до захоплення трьох військових суден України 25 листопада, і може бути передвісником повномасштабного вторгнення.

Армію РФ в Україні скоро чекає "колапс", - Злий Одесит

середа, 6 липень 2022, 20:14

У Росії серйозні проблеми, пов'язані із дефіцитом військових ресурсів. Найближчим часом російські окупаційні підрозділи в Україні чекає "справжній колапс" як системи управління, так і системи забезпечення. Таку думку висловив військово-політичний огляд...

"А не на Закарпатті нас обстрілювати можна?": Голова угорської громади Києва бурхливо відреагував на заяву Сіярто

середа, 6 липень 2022, 19:59

МЗС Угорщини зробив скандальну заяву: там вигадали причину не постачати зброю Україні. Очільник МЗС Петер Сіярто сказав, що Угорщина не може постачати зброю, бо інакше Росія обстріляє Закарпаття, де мешкають угорці. Сіярто отримав відповідь від голови ...