"Кремлядів плющить усі вихідні: Як США пригрозили Росії блокадою", - Гончар

"Нарешті у Вашингтоні стали з'являтись адекватні підходи - блокада енергетичного експорту Росії", - пише у своєму блозі Михайло Гончар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Кремлядів плющить усі вихідні. А раз у Москві істерика, то цей Зінке потрапив "в яблучко". Припускаю, що у повідомленні вашингтонського видання є неточність, оскільки Росія ніяких енергоресурсів на Близький Схід не постачає і не збирається постачати - там цього добра вистачає й без неї. Швидше за все Зінке мав на увазі російську активність, яку багато хто не помічає, по дестабілізації Близького Сходу з тим, щоб потім легше "переконувати" Європу у безальтернативності російських постачань.

У США помітили, що російська активність "по стабілізації" становища з'являється саме там, де мова йде про нові проекти, наприклад, розробка гігантських газових родовищ у Східному Середземномор'ї (сектор моря між Кіпром, Грецією, Туреччиною, Сирією, Ліваном, Ізраїлем) - і от Росію вже цікавить не тільки "стабілізація" Сирії, а й не допущення дестабілізації Лівану, для чого вона хоче розмістити там військову базу. Також Росія хоче зміцнити свої позиції у Лівії - важливому постачальнику газу та нафти до південних країн ЄС, з тим, щоб "стабілізувати" режим Хафтара. Зрозуміло, що російська стратегія полягає у дестабілізації Близького Сходу та Північної Африки під гаслом стабілізації!

Тому адекватною реакцією на подібні дії Росії є обмеження її енергетичного експорту, за рахунок якого Кремль і розгулявся по планеті, не боячись отримати "в зуби".

Насправді варіант дій є і більш вишуканий, аніж блокада. Абсолютно в дусі гібридних технологій реагування! Якраз на минулорічному Lviv Security Forum я робив доповідь на тему "Як зупинити Росію?". Суть полягає в тому, що ЄС та США могли би провести вперше в історії безпрецедентні навчання для перевірки того, як функціонує система 90-денних стратегічних запасів нафти та нафтопродуктів, що була створена у країнах Заходу після арабського нафтового ембарго 1973 року.

Отже, в один прекрасний день Захід розпочинає навчання, що означає тимчасове припинення імпорту нафти та нафтопродуктів з Росії. А дівати їх буде особливо нікуди. Зрозуміло, що Китай та Білорусь не припинять імпорту, але не вони є головними імпортерами. Росія буде заповнювати усі наявні резервуарні парки нафтою та нафтопродуктами, але їх обсяг не безмежний. Так от, у проміжку між 45-м і 82-м днем настане колапс - видобуток потрібно буде глушити або ж спалювати видобуте на факелах, оскільки резервуарні парку будуть переповнені, а рівень пожежної та вибухової небезпеки для них різко зросте!

Окрім цього, під санкції США може потрапити компанія "Совкомфлот" - найбільша російська компанія, що здійснює перевезення танкерами нафти, нафтопродуктів, СПГ, СНГ. Її танкери ніде не будуть приймати (ну звісно, окрім, Китаю).

Ну і насамкінець, американські кораблі мають увійти в Балтику, щоб убезпечити постачання СПГ зі США та Катару на польський термінал в Свіноуйсце, литовський в Клайпеді з метою недопущення агресивного блокування Росією американського газу для Європи".

Хіти тижня. "Гномик" у гонитві за Х*йлом: Медведєв погорів на махінаціях зі зростом

неділя, 15 вересень 2019, 16:00

Інцидент стався під час зустрічі з колишнім президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. Прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва впіймали на хитрощах з ростом, розповідає політолог Олексій Голобуцький в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти Укр...

Хіти тижня. ​"Пынеходы и штаны в гармошку": Путін повеселив мережу свіжим фотом своїх копит на день виборів (фотофакти)​

неділя, 15 вересень 2019, 15:00

8 вересня у єдиний день РФ для голосування Володимир Володимирович виліз на світ Божий з царських хоромів, де кожне фото та відео є постановочним і проходить ретельну цензуру. Результат не змусив себе чекати, зазначають Патріоти України. Під час голосу...