Кремлівська стратегія: У РФ день виборів президента прив'язали до річниці анексії Криму

Спочатку вибори повинні були відбутися 11 березня 2018 року. Однак сенатори розробили окремий пакет законопроектів з метою змістити день голосування на 18 березня, річницю анексії українського півострова.

День виборів президента РФ перенесли на день анексії Криму. Ілюстрація:Politeka

Уряд Росії підтримав перенесення виборів президента, які відбудуться вже у наступному році, на 18 березня, річницю анексії Криму в України. Про це повідомляє Російська служба ВВС з посиланням на відгук урядової комісії, передають Патріоти України.

Спочатку вибори повинні були відбутися 11 березня. Однак сенатори розробили окремий пакет законопроектів з метою змістити день голосування на 18 березня, річницю анексії півострова. В результаті урядова комісія з законопроектної діяльності схвалила ці поправки. Також повідомляється, що таку ініціативу підтримала глава ЦВК РФ Елла Панфілова і спікер Держдуми В'ячеслав Володін.

У той же час цим законопроектом пропонувалося внести ще ряд змін у виборче законодавство. Серед іншого автори змін пропонували скасувати відкріпні посвідчення. Ці документи дозволяли виборцю голосувати за місцем фактичного перебування.

У березні телеканал Дождь дізнався, що нинішній президент Росії Володимир Путін уже почав підготовку до виборів у березні 2018 року. Тоді також повідомлялося про плани Кремля перенести день виборів на 18 березня.

Політтехнологи прогнозували, що синхронізація дат допоможе збільшити кількість тих, хто прийде на голосування. Явка на вибори в Держдуму в 2016 році склала 48%. Для президентських такий показник занадто низький, оскільки поставить питання легітимності кандидата.

"Всім смертям на зло": Гривня на міжбанку демонструє оптимізм

понеділок, 6 липень 2020, 19:51

6 липня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 27,10 - 27,13, на закритті - на рівні 26,92 - 26,95, зазначають Патріоти України.

​Кремлівському пропагандисту вдарила в голову сеча? - Шарій шантажує Зеленського "туалетного історією" в Одесі

понеділок, 6 липень 2020, 19:46

Утриманець російської пропаганди Анатолій Шарій пригрозив президенту Володимиру Зеленському дослідити його біоматеріал, який в туалеті одеського ресторану наче зібрав посланий ним стежити за президентом агент. . Тепер "блогер" погрожує оприлюднити дані...