"Ку##ва, почитайте трішки більше, окрім підручників з історії радянської доби!": Сергій Притула жорстко відповів критикам перейменування Дніпропетровська

"Давайте будемо послідовні: всі міста чи селища перейменовуються згідно історичних реалій. Але не тих, які нав’язувались окупаційними владами на українських теренах".

Сергій Притула. Фото: viche.net.ua.

Відомий український телеведучий Сергій Притула прокоментував обурення критиків з приводу перейменування міста Дніпропетровська в Дніпро. Про це Притула написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Щодо перейменування міст та сіл в контексті декомунізації!

Ось Ви усі, хто кричить: «а депутатам шо, більше нема чим зайнятись, окрім перейменування міст? Луччє би работали!». То питання до Вас: «А вам усім немає чим більше перейматись, ніж тим, що місто перейменували?». Всі на своїх посадах мають стільки вільного часу, що можуть присвятити його не роботі, сім’ї, ОСББ, благодійності тощо?
Ну конкретно, кому і чим стало гірше від того, що Іллічівськ став Чорноморськ? Зарплата зменшилась? Пенсії перестали виплачувати? Я так підтрунюю, бо, традиційно, противниками перейменувань є саме ті, хто кричить, що «прі прєдедущєй власті пєнсії билі харошиє і нікто нє стрєлял». Так от, шановні, перейменовувати почали якраз після того, як побачили, що стрєляют імєнно в разних Торезах, а не в Чистякових, Снєжних, а не Василівках і у Донецьках, а не Юзівках!
Ви кричите про «історічєскоє наслєдіє», ну то давайте будемо послідовні: всі міста чи селища перейменовуються згідно історичних реалій. Але не тих, які нав’язувались окупаційними владами на українських теренах: польською, угорською, румунською, радянською… а тих, які були, є і прийнятні саме українською історією, історією, яку писав український народ!!!
Ніхто ж не перейменовує Ужгород в Унгвар! Львів у Лємберг чи Київ у Кієв! Правильно?! А це ж теж історія! Є багато хто, хто по нині день Хмельницький називає не інакше, як Проскурів, а Івано-Франківськ – Станіслав, але про перейменування ніхто не мнявкає, бо ж рідне, українське, і не в честь аби-кого!
Але що це за дивний супротив, коли вулицю Йони Якіра намагаються перейменувати у Івана Огієнка і у декого виникають запитання: «зачєм?». Курва, почитайте трішки щось більше окрім підручників з історії радянської доби і не ставте більше дурних питань!
Я собі так міркую: ті, хто був за перейменування – тішаться, кому було пофіг – їм пофіг, а ті, хто був проти, будуть, як колись у Тернополі, розказувати на пошті, що лист вони відправляють «именно с улицы Ленина», але пенсію будуть не проти отримувати на вулиці Руській.
Тому… так, нашим депутатам є чим займатись. І я б особисто, дай мені 10-ть чесних полковників і 2 танки, серйозно поміняв би ККД їх роботи. Але… аніж нічого не робити, то хай краще міста перейменують. Так, щоб наші діти не питали: «Тату, а чого наше місто назване на честь якогось дяді, який убивав українців, якщо бабця розказувала, що жила у місті, що було назване на честь тої гарної річки…»." - пише Сергій.

Окупанти дедалі рідше атакують Одесу: У ЗСУ назвали причини

середа, 29 травень 2024, 0:55

Російські загарбники останнім часом дедалі рідше почали завдавати ударів по Одесі. У Збройних силах України вважають, що на це є дві причини. Про це заявив речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телекана...

Окупанти скинули КАБи на багатоповерхівки у Торецьку, є загиблі та поранені

вівторок, 28 травень 2024, 23:55

Російські окупанти сьогодні, 28 травня, завдали бомбового удару по місту Торецьк Донецької області. Внаслідок влучання керованих авіаційних бомб (КАБ-250) по багатоповерхівках загинули 2 людини, ще 3 були поранені. Про це повідомляють Патріоти України ...