Київська влада заборонила білити дерева і бордюри

Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук вважає, що вже пора позбуватися "совкових" звичок.

У Києві заборонили білити бордюри. Фото: Depo.

Столична влада заборонила білити вапном дерева та бордюри, як це робили від радянських часів донедавна. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук у facebook, передають Патріоти України.

"З цього року Зеленбуд припинив білити вапном дерева в місті. Якщо побачите, що хтось за радянською звичкою намагається забруднювати вапном декоративні дерева, інші елементи благоустрою, звертайтесь до виконавців з вимогою негайно припинити порушення. Про особливо кричущі випадки повідомляйте за телефоном 1551", – написав Фіщук.

Він додав, що білити доцільно тільки фруктові дерева.

"Саме окозамилювання й показуха за часів СРСР були виведені в абсолют. Весняне біління всього навколо якось прикрашало загальну сірість і вбогість совка", - написав Фіщук.

Водночас користувачі соцмеражі відзначили, що білити дерева продовжують. Зокрема, вже побілили на Позняках та Голосієві. На що Фішук відповів, що, на жаль, за один рік радянські звички не викорінюються.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....