"Лайно" з Криму: Екс-регіонал Колесніченко пригрозив "розірвати на шматки" Україну

Колишній нардеп підняв істерику після навчань артилеристів ВМС ЗСУ, які пройшли в Херсонській області на адміністративному кордоні з Кримом.

Вадим Колесніченко. Фото:ruinformer.com

Колишній народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко пригрозив "розірвати на шматки" українську владу, якщо вона зробить військові дії проти Криму. Так скандальний екс-регіонал відреагував на навчання артилеристів ВМС ЗСУ, які пройшли в Херсонській області на адміністративному кордоні з Кримом. При цьому анексований український півострів він назвав Росією, зазначають Патріоти України.

"Будь-які навчання українців, американців, європейців спрямовані на те, щоб здійснити замах на територіальну цілісність Росії, в тому числі на вторгнення до Криму, отримають гідну відповідь, про що сказав міністр оборони Шойгу ... Будь-яка країна, яка тільки зазіхне на Крим, буде розірвана на шматки. Це не слова, а ті реалії, в яких ми тут проживаємо, в Криму", - сказав одіозний політик сепаратистському ресурсу Політнавігатор.

Після втечі до Криму Колесніченко також пригрозив діючій владі знищенням своїми ж людьми.

"Ситуація Саддама Хусейна для нього (президента України. - Ред.) буде здаватися солодким цукром, в порівнянні з тим, що на нього чекає. Ось чому вони намагаються брязкати зброєю, грати мускулами, яких немає, проводити мобілізаційні дії ..." - пригрозив екс-регіонал, який люто ненавидить Україну.

Джерело: Обозреватель

Ухилянти найвищого калібру: Стефанчук оцінив нову спробу його колег по владі запровадити платну бронь від мобілізації

четвер, 23 травень 2024, 18:15

Частина заможних і впливових громадян не хоче змиритись з тим, що згідно з дійсним законодавством мусить на рівних з усіма нести почесний тягар захисту Батьківщини. І знаходить можливості ініціювати запровадження майнового цензу знов і знов. Фото: Русл...

Противник може організувати "турбуючу" операцію: Черник про ситуацію на Сумщині

четвер, 23 травень 2024, 17:56

Петро Черник, військовий експерт, полковник ЗСУ, зазначив, що на Сумщині ворог може застосувати декілька батальйонно-тактичних груп і утворити невеличкі плацдарми на 3-8 км у глибину нашої території Про це він розповів в етері Еспресо. "Почнемо з цифр,...