З архіву ПУ. Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси.

Ростислав Хаїт. Фото:РИА Новости

Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту "Говорит Москва", передають Патріоти України.

"Нам з Криму не дзвонили ні разу, а якби подзвонили, ми б не поїхали саме через цю ситуацію. Тому що поки вона не прояснилася. При всій повазі до жителів Криму, вони ні в чому не винні, але ми про себе теж думаємо. у мене мама, тато і старший брат в Одесі, що ж, я не буду їздити туди?", - сказав Хаїт.

Також, російський актор привів яскравий приклад своєї колеги Нонни Грішаєвої, у якої виникли проблеми з в'їздом до України після гастролей в Криму. За його словами, Нонні офіційно не заборонили в'їзд в Україну, але при цьому подзвонили і сказали «не приїжджай, буде погано". Нонна - людина, яка активно підтримує нинішню владу в Росії. І якщо вона була в Криму, то відповідно до українського законодавства, якщо вона в'їхала туди не через територію України, то вона порушила закон.

Слід нагадати, що раніше російський актор, один з учасників і засновників комічного театру "Квартет И" Леонід Барац, який родом з Одеси, назвав українців і росіян абсолютними братами. Також він зазначив, що ворожнеча між країнами - поверхнева. "У глибині ... Ось на поверхні все це - ой, зараз ми вас задушимо, російські козли. А в глибині ми, в загальному, абсолютно брати і сестри. Ось", - сказав Барац. У той же час, комік зазначив, що в Одесі його зустрічають відмінно і приїжджати він туди любить.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед 'батьками містах' стояла задача позбавитись 'крилатих паразитів' так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. В решті решт було знайдено ідеального 'ліцензованого вбивцю'. В американському місті Сан-Франциско ястру...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....