"Их нравы": У Росії затримали відомого актора за розбещення підлітка

Артист був затриманий російськими правоохоронними органами. Як з'ясувалося, він вів бесіди на інтимні теми і неодноразово відправляв потерпілому фото чоловічих статевих органів.

Михайло Фатєєв. Фото:InfoResistУ Москві затримали популярного 44-річного російського актора Михайла Фатєєва за розбещення 14-річного підлітка. Про це повідомляє "Лента.ру" з посиланням на джерело в правоохоронних органах, зазначають Патріоти України.

"Заява в слідчі органи надійшла в липні. В ході перевірки було встановлено, що артист почав листуватися з неповнолітнім, вів бесіди на інтимні теми, і неодноразово відправляв потерпілому фото чоловічих статевих органів", - повідомило джерело видання. "Артиста затримали вчора на вулиці Говорова", - додав співрозмовник ЗМІ.

Актор познайомився з підлітком біля метро. Хлопець продавав газети, і до нього підійшов Фатєєв. Актор запропонував неповнолітньому допомогу в пошуках роботи і залишив свої контактні дані.

Підліток зв'язався з артистом, але той замість роботи почав відправляти хлопчикові знімки порнографічного характеру і запрошувати додому.

Михайло Фатєєв знявся в таких російських серіалах, як "Глухар", "На розі біля Патріарших" і "Марш Турецького".

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...