"Лекція для колорадських жуків щодо збереження врожаю": Турчинов прокоментував ідею Кремля про референдум на Донбасі

На думку секретаря РНБО, така ідея є черговою провокацією РФ, оскільки будь-які політичні заходи не можна проводити, поки не відбудеться повне звільнення окупованих територій і повернення їх в конституційне поле України.

Олександр Турчинов. Фото:Українська правда

Олександр Турчинов порівняв ідею референдуму на Донбасі з лекцією для колорадських жуків про необхідність збереження врожаю. Про це Секретар Ради національної безпеки і оборони України заявив у коментарі журналістам, інформують Патріоти України.

Він вважає, що пропозиція про проведення референдуму на окупованих територіях є черговою провокацією РФ. "Пропозиції РФ щодо референдуму на окупованій території - це провокація і нісенітниця", - сказав він.

За словами Секретаря РНБО України, будь-які політичні заходи не можна проводити, поки не відбудеться повне звільнення окупованих територій і повернення їх в конституційне поле України.

"Проводити референдум на окупованих територіях Криму і Донбасу, - це все одно, що читати лекцію колорадським жукам про необхідність збереження врожаю", - підкреслив Турчинов. Крім того, відповідаючи на питання щодо ситуації з безпеки на сході України, секретар РНБО повідомив, що концентрація військ на сході і на півдні України свідчить про те, "що Росія не знімає з порядку денного військову форму тиску на нашу державу, і ми повинні бути постійно готовими до відбиття будь-яких військових провокацій".

За його словами, одна з форм впливу на Україну - це спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. "Крім того, РФ буде намагатися впливати на результати президентських і парламентських виборів, але не можна виключати і військової агресії в разі, коли вони побачать, що інші форми не дають результату", - зазначив Турчинов.

Джерело: УНІАН

"Я росіян більше люблю": Прихильник РФ на Донеччині прийшов за українською гуманітаркою і заявив, що він за мир (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:30

У Красногорівці на Донеччині серед білого дня викрили фаната "русского міра", який досі чекає на прихід окупантів. Пенсіонер заявив, що більше "любить росіян", але водночас прийшов отримувати гуманітарку від українців, передають Патріоти України. Чолов...

"Ми повинні зупинити це зараз": Лукашенко вдав із себе "миротворця" і закликав Україну до переговорів з РФ "без умов"

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:56

Самопроголошений глава Білорусі Олександр Лукашенко спробував вдати з себе миротворця та заговорив про перемир'я між Росією та Україною. Київ при цьому, на його думку, має розпочати переговори з Москвою "без попередніх умов". Про це білоруський диктато...