"Любий друг" Ющенка та Януковича: Одіозний закарпатський політик став головою виборчого штабу Анатолія Гриценка

Політики розподілили обов’язки в рамках підготовки до участі в президентських виборах.
Віктор Балога. Фото: Антикор.

Українські політики – голова “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко, народний депутат і лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов і лідер партії “Єдиний центр” Віктор Балога ухвалили принципове рішення про політичну співпрацю. Рішення було схвалено в межах спільної політичної платформи “Народна довіра”, повідомляють Патріоти України.

Політики розподілили обов’язки в рамках підготовки до участі в президентських виборах. За результатами домовленостей, Віктор Балога став головою виборчого штабу кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка, а Дмитро Добродомов замкнув на собі керівництво виборчою кампанією, включаючи підготовку програми, медійне наповнення та загальну ідеологію проекту.

Віктор Балога – відомий український політик, народний депутат IV, VII і VIII скликань. У 2006-2009 роках обіймав посаду голови Секретаріату президента України. У 2010-2012 роках і в 2005-2006 роках – міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. У 1999-2001 роках і у 2005 році – голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Лідер партії “Єдиний центр”.

Джерело: Інформатор

Пішов добровольцем на фронт, щоб захистити Україну: Під Мар'їнкою загинув 18-річний саксофоніст із Полтави:

середа, 10 серпень 2022, 7:29

Під Мар'їнкою Донецької області загинув юний саксофоніст Максим Краснокутський із Полтави. Йому було лише 18 років. Максим у перші дні повномасштабної війни вирушив у військкомат і записався у добровольці. У хлопця залишилися батьки, молодший брат і ді...

Стовп режиму Путіна потайки хоче домовитися із Заходом про мир, - ексдепутат Держдуми

середа, 10 серпень 2022, 7:22

Представник найближчого оточення Путіна таємними каналами посилає на захід сигнали про бажання домовлятися про мир. Про це колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив в інтерв'ю журналісту і медіаменеджеру Дмитру Гордону, передають Патріоти Укр...