Луценко видав: Анатолій Гриценко відмовився очолити Міноборони в 2014 році

Сам кандидат у президенти України вважає своє рішення вірним та обгрунтованим.
Анатолій Гриценко. Фото: Апостроф.

Анатолій Гриценко заперечує звинувачення в нерішучості від Юрія Луценка Але при цьому зізнається, що дійсно не має досвіду керівництва військовими операціями. У нещодавньому інтерв'ю виданню "Гордон" генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що Анатолій Гриценко у 2014 році відмовився від пропозиції очолити Міністерство оборони або Генштаб ЗСУ, передають Патріоти України.

На питання про те, чи бачить він можливим президентом Анатолія Гриценка, Луценко зазначив: "Ні, не бачу. Я вважаю, що людина, яка на моїх очах відмовилася обійняти посаду міністра оборони, начальника Генштабу або керівника інших силових структур після перемоги Порошенка, не може претендувати на те, щоб стати верховним головнокомандувачем".

На уточнення, чи справді Юрій Луценко був очевидцем відмови, генпрокурор відповів ствердно: "Так точно". Сам Гриценко у коментарі BBC News Україна факт такої зустрічі за участі Луценка заперечує: "Ми з ним не зустрічалися і таких пропозицій мені не надходило". А щодо ідеї очолити Генштаб, Гриценко назвав її "нереалістичною": "Начальник Генштабу - це старший військовий начальник, головнокомандувач військових сил. Людина, яка володіє питаннями тактики і стратегії, знає взаємодію всіх видів збройних сил, вміє планувати операції. Я не хочу надувати щоки - я цього не вмію. Я не командував корпусами чи арміями", - пояснив пан Гриценко.

В грудні Міхеїл Саакашвілі розповідав, що в 2013 році під час Революції Гідності на його очах Анатолій Гриценко відмовився від пропозиції очолити самооборону Майдану, а потім зник на декілька днів. Сааакашвілі різко розкритикував Анатолія Гриценка за відсутність рішучості та нездатність протистояти небезпечним викликам, що постали перед Україною.

Джерело: UkropNews

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

Росія запустила в Польщі нову кампанію з дезінформації про Україну, - розвідка

понеділок, 5 грудень 2022, 0:28

У Польщі останніми днями активізувалася інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб спровокувати серед поляків небажання допомагати Україні, передають Патріоти України. За словами представника офісу координатора спецслужб Польщі Станіслава Жарина, рос...