"Мартіна шукаємо не тільки ми": Російський олігарх розповів про ключового свідка вбивства журналістів у ЦАР

За словами Михайла Ходорковського, в поїздці вбитим допомагав якийсь співробітник миротворчої місії ООН на ім'я Мартін. Він фактично організував поїздку групи.

Михайло Ходорковський. Фото: ВВС.

Трьом російським журналістам, убитим в ЦАР, в поїздці допомагав якийсь співробітник ООН Мартін. Його вже шукає "Вагнер". Важливими подробицями вбивства журналістів РФ в ЦАР поділився в своєму telegram-канал відомий російський опозиціонер Михайло Ходорковський, який фінансував цю поїздку, передають Патріоти України.

Троє відомих російських військових журналістів Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко були застрелені в Центральноафриканській Республіці 30 липня. Вони в ЦАР розслідували діяльність секретної російської ПВК "Вагнер", організованої "кухарем Путіна" мільярдером Євгеном Пригожиним. За словами Ходорковського, в поїздці їм допомагав якийсь співробітник миротворчої місії ООН на ім'я Мартін. Він фактично організував поїздку групи.

"(Офіційний представник МЗС РФ - ред.) Захарова сказала, що водій не ООНівський. Насправді це як зазвичай половина правди. Його прислав співробітник миротворчого підрозділу ООН - Мартін", - повідомив опозиціонер, уточнивши, що Мартіна активно шукають представники "Вагнера", про нього активно розпитують. Ходорковський також розповів про водія загиблих журналістів. Йому одному вдалося вижити під час нападу. "Він в камері, поранений і до нього не допускають", - повідомив опозиціонер.


Британська розвідка повідомила, наскільки просунулися війська РФ під Авдіївкою

вівторок, 28 листопад 2023, 14:00

Російські загарбники не мали успіху на північному напрямку у рамках спроби оточити місто Авдіївку. Окупанти останніми днями не досягли навіть невеликого просування Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти ...

Бійці недоотримували свої порції: На Київщині продукти з військової частини продавали в магазини та ресторани

вівторок, 28 листопад 2023, 13:52

Речниця Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян розповіла подробиці корупційної схеми у військовій частині на Київщині, де посадовці продавали продукти харчування, призначені для військових, у магазинах, ресторанах та на базарах. Про це вона розпові...