"Мартіна шукаємо не тільки ми": Російський олігарх розповів про ключового свідка вбивства журналістів у ЦАР

За словами Михайла Ходорковського, в поїздці вбитим допомагав якийсь співробітник миротворчої місії ООН на ім'я Мартін. Він фактично організував поїздку групи.

Михайло Ходорковський. Фото: ВВС.

Трьом російським журналістам, убитим в ЦАР, в поїздці допомагав якийсь співробітник ООН Мартін. Його вже шукає "Вагнер". Важливими подробицями вбивства журналістів РФ в ЦАР поділився в своєму telegram-канал відомий російський опозиціонер Михайло Ходорковський, який фінансував цю поїздку, передають Патріоти України.

Троє відомих російських військових журналістів Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко були застрелені в Центральноафриканській Республіці 30 липня. Вони в ЦАР розслідували діяльність секретної російської ПВК "Вагнер", організованої "кухарем Путіна" мільярдером Євгеном Пригожиним. За словами Ходорковського, в поїздці їм допомагав якийсь співробітник миротворчої місії ООН на ім'я Мартін. Він фактично організував поїздку групи.

"(Офіційний представник МЗС РФ - ред.) Захарова сказала, що водій не ООНівський. Насправді це як зазвичай половина правди. Його прислав співробітник миротворчого підрозділу ООН - Мартін", - повідомив опозиціонер, уточнивши, що Мартіна активно шукають представники "Вагнера", про нього активно розпитують. Ходорковський також розповів про водія загиблих журналістів. Йому одному вдалося вижити під час нападу. "Він в камері, поранений і до нього не допускають", - повідомив опозиціонер.


Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...