Медаль Свободи посмертно: Президент США Дональд Трамп нагородить Елвіса Преслі

Президентською медаллю Свободи нагороджуються люди, які зробили особливий внесок у безпеку і захист національних інтересів США, у підтримання миру в усьому світі, а також за заслуги в області культури або інших громадських і приватних сферах.

Президент США Дональд Трамп 16 листопада посмертно нагородить Елвіса Преслі медаллю Свободи, повідомляється на сайті Білого дому. Президентською медаллю Свободи нагороджуються люди, які зробили особливий внесок у безпеку і захист національних інтересів США, у підтримання миру в усьому світі, а також за заслуги в області культури або інших громадських і приватних сферах.

«Елвіс Преслі став уособленням американської культури для мільярдів Я його фанатів по всьому світу. Елвіс поєднував госпел, кантрі і ритм-енд-блюз, щоб створити своє неповторне звучання, і продав більше мільярда записів », - йдеться в заяві.

У Білому домі також відзначили і той факт, що Преслі, вже будучи популярним співаком, відслужив два роки в армії. Співак служив у танковій дивізії в Західній Німеччині, продовжуючи випускати нові пісні і виступати з концертами в Європі, пише «Коммерсант».

Елвіс Преслі народився в 1935 році в штаті Міссісіпі помер у віці 42 років. Він був одним з перших виконавців, включених до Зали слави рок-н-ролу.

Не тільки Вісь зла може грати в підвищення ставок: G7 пообіцяла нові санкції проти Китаю за допомогу російській агресії проти України

субота, 15 червень 2024, 4:15

Країни "Групи семи" заявили, що продовжать вживати заходів проти суб'єктів у Китаї та третіх країнах, які підтримують військову машину Росії. Про йдеться в їхній декларації за підсумками саміту. Лідери держав G7 зазначили, що мова, зокрема, йде про фін...

Китай перед Самітом миру "перетягує" держави на бік свого "мирного плану"

субота, 15 червень 2024, 1:45

Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії цими вихідними, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів. Про це повідомило агентство Reuters після спілкування з 10 неназваними дипломатами, передають П...