Мінський процес зайшов у глухий кут: "Група друзів України в ЄС" виступила за залучення США до Нормандського формату

Група підкреслює, що "поки російський уряд йде своїм шляхом", європейці повинні "бути твердими, в тому числі і в питанні посилення санкцій щодо Росії".

Ілюстрація:http://www.ukrinform.ua/

Члени неформальної організації "Група друзів України в ЄС" пропонують залучити Сполучені Штати Америки до переговорів в "нормандському форматі". Про це йдеться в декларації групи, яку опублікувало видання Politico, передають Патріоти України з матеріалами видання Укрінформ.

"Для того, щоб врегулювати конфлікт в східній частині України, ми повинні залучити всіх зацікавлених гравців, в тому числі Україну, Росію, Європейський Союз та США", - йдеться в документі.

Декларацію підписали екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, екс-глава Міністерства закордонних справ та оборони Великої Британії Малкольм Ріфкінд, колишній голова Європарламенту Ханс-Герт Поттерінг, екс-глава МЗС і екс-прем'єр Польщі Влодзімеж Цімошевич, колишній глава уряду Словаччини Мікулас Дзурінда, екс єр-міністр закордонних справ і глава уряду Швеції Карл Більдт і президент Естонії Тоомас Ільвес.

"Мінський процес зайшов у глухий кут, оскільки російська влада і її посіпаки продовжують порушувати режим припинення вогню і перешкоджати роботі спостерігачів ОБСЄ", - зазначають підписанти.

На їхню думку, для того, щоб досягти більшої ефективності в питанні врегулювання ситуації на Донбасі, необхідно долучити до переговорного процесу всіх значущих гравців, в тому числі і США.

"Група друзів України в ЄС" підкреслює, що "поки російський уряд йде своїм шляхом", європейці повинні "бути твердими, в тому числі і в питанні посилення санкцій щодо Росії".

На їхню думку, "це дозволило б Європі продемонструвати свою рішучість узгодити санкції з санкціями США".

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...

Щоб утримувати наступальний темп: Окупанти підтягують резерви на двох напрямках

середа, 29 травень 2024, 22:00

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. Про це заявив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За словами Синєгубова, ворог намагається просунутися вглиб терит...