Москва ставить на карту все: Україну чекає напружений лютий і пекельний березень, - екс-генсек НАТО

За словами Олександра Вершбоу, Україну може чекати ескалація насильства, як це було в кінці минулого року.
Олександр Вершбоу. Фото: Рейтерс.

Росія використає всі засоби, щоб вплинути на результати майбутніх виборів в Україні. Потрібно бути готовими до ескалації насильства з боку РФ. Про це розповів американський дипломат, колишній заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу, передають Патріоти України.

Чиновник зазначив, що Україна є потенційною гарячою точкою. "Очевидно, що Росія буде намагатися застосувати всі свої інструменти, щоб втрутитися в українські президентські і парламентські вибори в цьому році. Щонайменше, щоб посіяти безлад і хаос. А як максимум - привести до влади поступливіших лідерів, які можуть бути готові прийняти диктат Росії. Не думаю, що це можливо, але вони можуть вважати, що цього можна досягти ", - заявив експерт.

За словами Вершбоу, Україну може чекати ескалація насильства, як це було в кінці минулого року. Водночас Захід відволікається на внутрішні виклики в США і Європі.

Джерело: Апостроф

"Якщо буде допомога менша, нам треба більше буде мобілізувати людей": Арамія розповів, як хочуть закривати фронт в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 16:30

В Україні хочуть призвати ще 500 тисяч військовозобов'язаних. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що чим меншу допомогу отримає Україна від США, тим більше людей доведеться мобілізувати до ЗСУ. Як повідомляє Фокус, відповідне відео пуб...

"Історія розсудить": У Китаї зробили чергову розмиту заяву про ситуацію в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 15:56

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що "історія розсудить усі нюанси української кризи". За його словами, наразі найголовніше - припинити бойові дії. Ця заява з’явилася на офіційному сайті профільного відомства, передають Патріоти України.