Москва влаштувала нову трансатлантичну провокацію: Канада і США підняли винищувачі, щоб захистити своє небо

Такі дії точно не додали любові до правлячого у Москві режиму з боку збентежених громадян Канади

Ту-160

Авіація США і Канади піднімалася на перехоплення двох російських стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-160, які увійшли в канадську зону ідентифікації ППО. Про це в Twitter повідомило Об'єднане командування аерокосмічної оборони Північної Америки, зазначають Патріоти України.

Як повідомили військові, російські літаки наблизилися до повітряних кордонів, проте залишалися в міжнародному повітряному просторі і не заходили на суверенну територію.

"Літак An E-3 AWACS, два американські винищувачі F-22 і два канадських CF-18 ідентифікували 2 російські стратегічні бомбардувальники Ту-160 Blackjack які увійшли в Канадську зону ідентифікації ППО 26 січня 2019 року", - сказано в повідомленні.

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

Росія запустила в Польщі нову кампанію з дезінформації про Україну, - розвідка

понеділок, 5 грудень 2022, 0:28

У Польщі останніми днями активізувалася інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб спровокувати серед поляків небажання допомагати Україні, передають Патріоти України. За словами представника офісу координатора спецслужб Польщі Станіслава Жарина, рос...