"Мріє залишити російський кордон відкритим": Порошенко розкрив плани Путіна щодо миротворців на Донбасі

За словами президента, Україна не збирається відступати від наміченого плану.

Ілюстрація:Главком

Президент Росії Володимир Путін хоче залишити відкритим російський кордон навіть за присутності миротворців в Україні. Глава Кремля не хоче втрачати можливість для різного роду маневрів у зоні бойових дій на Донбасі. Про це в Facebook написав президент України Петро Порошенко, зазначають Патріоти України.

"Путін пропонує щось на кшталт місії супроводу міжнародних спостерігачів. Це – дещо зовсім інше. Путіну важливо зберегти присутність в Україні російських військ, що він офіційно заперечує. І, аби російський кордон залишався відкритим для можливості відправки підкріплення. Така місія є просто замилюванням очей", - вважає президент.

Однак, за словами Порошенка, Україна не збирається відступати від наміченого плану.

"Ми прагнемо справжньої миротворчої місії ООН, яка б передбачала розташування міжнародних контингентів по всій зоні ведення бойових дій як передумову для припинення вогню, забезпечення політичного процесу і проведення на Донбасі вільних місцевих виборів", - уточнив Порошенко.

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...