"Мышеловка захлопнулась": Чому Китаю на руку втрати РФ у війні на Донбасі, - експерт

Одним з головних регіонів у сфері китайських інтересів стала пострадянська Центральна Азія.

Китайська армія. Ілюстрація:1nsk.ru

Чим довше Росія втягнута в конфлікт з Україною і Заходом, тим впевненішим стає Пекін перед слабкою Москвою. Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН, колишній заступник міністра закордонних справ Росії Георгій Кунадзе, зазначають Патріоти України.

"Самі по собі проблеми України для Китаю, вибачте, байдужі. Але чим глибше зав'язає Росія в тій пастці, куди сама себе загнала, тим більше у Китаю можливостей домагатися у неї поступок з питань, які для нього важливі", - сказав Кунадзе.

Дипломат упевнений, що одним з головних регіонів у сфері китайських інтересів стала пострадянська Центральна Азія.

"У Центральній Азії Китай продовжує економічну експансію, не зустрічаючи опору з боку Росії".

Експерт додав: "На російському Далекому Сході і в Східному Сибіру Китай відчуває себе дуже комфортно і нікуди не поспішає. Китайці - народ терплячий".

"Не існує російсько-китайського союзу. Китай взагалі не вступає в союзи, вважаючи їх тягарем. А спроба Росії "розвернутися" на Схід була вже зроблена і провалилася. Розвертатися виявилося нічим", - резюмував Кунадзе.

Під Ізюмом росіяни поновили наступ, але вдається не дуже: Арестович розповів про ситуацію на сході

субота, 2 липень 2022, 8:20

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що росіяни поновили наступ під Ізюмом та ще на кількох напрямках, передають Патріоти України. 1 липня росіяни намагались перерізати дорогу Харків – Старий Салтів та відвести загрозу від Печенізь...

Буде скрепам горе: Експерт назвав "трійцю" ракет, здатну рознести російський флот (відео)

субота, 2 липень 2022, 8:15

Франція вивчає можливість передачі Україні ракет Exocet - одних з найпоширеніших у світі протикорабельних ракет. Журналісти проекту FreeДом нагадали, що Exocet розроблена французькою фірмою "Аеропасьяль", передають Патріоти України. "Ракета характериз...