"Ми - свинка-скарбничка, на яку всі хочуть напасти": Трамп зробив неоднозначне послання Путіну

Президент США також заявив, що завдяки його зусиллям країни-члени НАТО серйозніше почали ставитися до витрат на власну оборону.
Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Сполучені Штати Америки мають всі карти на руках у питанні діалогу з Росією. Таку заяву зробив президент США Дональд Трамп під час виступу в штаті Північна Кароліна, передають Патріоти України.

Таким чином він прокоментував липневу зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним в Гельсінкі. "Усі карти в наших руках, бо ми - свинка-скарбничка, на яку всі хочуть напасти, яку хочуть пограбувати, у якої хочуть красти. Усі карти у наших руках", - наголосив американський лідер.

При цьому зустріч із Путіним Трамп назвав "чудовою". Президент США також заявив, що завдяки його зусиллям країни-члени НАТО серйозніше почали ставитися до витрат на власну оборону. Нагадаємо, раніше президент США сказав, що його перемога на президентських виборах в 2016 році стала найгіршим, що сталося з Росією.

Варварство Москви нагадуватиме про себе довгі роки: Як російська агресія понівечила об'єкти культурної спадщини України

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:00

Від моменту нападу Росії на Україну 24 лютого понад 380 об'єктів культурної спадщини в Україні зруйновано. У проекті "Листівки з України" урядовий Український інститут показує їх до війни та зараз, передають Патріоти України. Розстріляний військами РФ...

Не повідомляють про смерть і "кидають" із виплатами: У Росії родичі загарбників масово скаржаться на ПВК "Вагнера"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:30

У Росії активно зростає кількість скарг на методи вербування та умови служби у приватній військовій компанії "Вагнера". Зокрема, представники ПВК у грубій формі спілкуються з рідними найманців, не надають їм інформації і самі забирають тіла з моргів, ...