
Дипломатичні відносини між Києвом та Москвою зведені до нуля, тому й немає потреби мати російського посла в Україні. Про це голова МЗС України Павло Клімкін заявив в ефірі "5 каналу", передають Патріоти України.
Водночас Клімкін зазначив, що не варто поспішати із запровадженням візового режиму з Росією.
"Ми дозволили громадянам Росії в’їзд тільки за закордонними паспортами через міжнародні та міждержавні пункти пропуску", – зазначив він.
"З точки зору МЗС, я не проти введення віз, у принципі ми прорахували, що для цього потрібно, але це повинен бути крок, який викликаний не символічними заходами, а чітким розумінням, що це нам принесе", – заявив Клімкін.
Наразі у Києві немає російського посла, українська сторона відмовився погодитися з кандидатурою Михайла Бабича на цю посаду після звільнення Михайла Зурабова.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...