"Ми не можемо більше покладатися на США", - Ангела Меркель

​Канцлерка ФРН не бачить у США за президентства Дональда Трампа надійного партнера, тому закликає європейців зґуртовуватися.

Ангела Меркель. Фото: business.ua

Німецька канцлерка Анґела Меркель закликала європейців до більшого єднання на тлі неоднозначного підсумку саміту Великої сімки (G7). У промові в Мюнхені у неділю, 28 травня, вона підкреслила серйозні розбіжності у поглядах Євросоюзу та Сполучених Штатів Америки за президента Дональда Трампа, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Часи, коли ми могли цілковито покластися одне на одного, минули. В останні дні я чітко це зрозуміла", - цитує інформаційна агенція фрау Меркель, яка виступала в рамках передвиборчої кампанії на святі у столиці Баварії.

Тому канцлерка звернулася до мешканців ЄС із закликом взяти долю Європи "у власні руки".

Нагадаємо, що з семи найбільш економічно розвинутих країн усі, крім США, у заключній декларації саміту G7 наголосили на важливості втілення у життя кліматичної угоди - зобов'язань, взятих на себе у Парижі.

"Нас було шестеро проти одного", - зазначила тоді Меркель щодо непорозуміння світових лідерів з Трампом.

Наслідки катастрофічні: Підрив Каховської ГЕС можна прирівняти до тактичного ядерного удару, - InformNapalm

вівторок, 6 червень 2023, 15:45

OSINT-дослідники міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm стверджують, за своїми екологічними та економічними наслідками руйнування Каховської ГЕС для України можна прирівняти до наслідків використання тактичної ядерної зброї 5-10 кілотонн, пе...

"Росіяни самі собі вистрілили у скроню": Експерт пояснив, які наслідки матиме підрив Каховської ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 15:22

Підрив Каховської ГЕС можна назвати актом тероризму, ще одним проявом геноциду, спровокованою екологічною катастрофою, але головне те, що це демонстрація рівня страху в окупантів. Вони настільки налякані та бояться форсування Дніпра СОУ, що пішли на пі...