"Ми не можемо більше покладатися на США", - Ангела Меркель

​Канцлерка ФРН не бачить у США за президентства Дональда Трампа надійного партнера, тому закликає європейців зґуртовуватися.

Ангела Меркель. Фото: business.ua

Німецька канцлерка Анґела Меркель закликала європейців до більшого єднання на тлі неоднозначного підсумку саміту Великої сімки (G7). У промові в Мюнхені у неділю, 28 травня, вона підкреслила серйозні розбіжності у поглядах Євросоюзу та Сполучених Штатів Америки за президента Дональда Трампа, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Часи, коли ми могли цілковито покластися одне на одного, минули. В останні дні я чітко це зрозуміла", - цитує інформаційна агенція фрау Меркель, яка виступала в рамках передвиборчої кампанії на святі у столиці Баварії.

Тому канцлерка звернулася до мешканців ЄС із закликом взяти долю Європи "у власні руки".

Нагадаємо, що з семи найбільш економічно розвинутих країн усі, крім США, у заключній декларації саміту G7 наголосили на важливості втілення у життя кліматичної угоди - зобов'язань, взятих на себе у Парижі.

"Нас було шестеро проти одного", - зазначила тоді Меркель щодо непорозуміння світових лідерів з Трампом.

"А де там наш Севастополь?": Данілов передав "привіт" окупантам (фото)

четвер, 30 червень 2022, 22:27

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов яскраво відреагував на втечу російських окупантів із острова Зміїний. Він не сумнівається, що таку ж процедуру "жесту доброї волі" загарбникам доведеться пройти і в Криму. Данілов на своїй с...

"Зеленський зробив би це публічно": В ОПУ відреагували на "звернення" до Путіна через главу Індонезії

четвер, 30 червень 2022, 22:14

Президент Індонезії Джоко Відодо після візиту в Києві відправився в Російську Федерацію. Там на зустрічі з президентом Володимиром Путіним він нібито передав кремлівському диктатору послання президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляют...