На основі опію: Стало відомо, чим отруїли російського шпигуна в Британії

Речовина застосовується головним чином як анальгетик в анестезіології.

Сергій Скрипаль. Фото: НТВ.

Екс-полковник Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Сергій Скрипаль міг бути отруєний фентанілом. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Проте наголошується, що дана версія не є підтвердженою. Інші британські ЗМІ також називають цю речовину серед можливих причин отруєння. Раніше подібну версію висували і британські правоохоронці.

Фентаніл (Phentanylum) - опіоїдний анальгетик. Застосовується головним чином як анальгетик в анестезіології. Раніше широко застосовувався для нейролептаналгезії в поєднанні з нейролептиками, в складі комбінованого препарату "таламонал". На даний момент не повідомляється, яким шляхом речовина могла потрапити в організм Сергія Скрипаля. Подробиці події встановлюються.

Делегація побувала у Бучі, Гостомелі та Ірпені: Прем'єру Австралії показали, що окупанти творили на Київщині (фото)

неділя, 3 липень 2022, 14:00

Прем'єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз відвідав зруйновані російськими окупантами Бучу, Гостомель та Ірпінь в Київській області. Про це повідомив голова Київської ОВВА Олексій Кулеба повідомив у Telegram, передають Патріоти України. "Це перша поїздка...

Заради створення відчуття безпеки: У Фінляндії запропонували створити базу НАТО на кордоні з Росією

неділя, 3 липень 2022, 13:53

В Фінляндії запропонували спорудити базу НАТО в місті Лаппеенранта, провінція Південна Карелія. Воно знаходиться за півгодини їзди від кордону з Росією, передають Патріоти України. Як передає місцевий портал Yle, мер Лаппеенранти Кіммо Ярва висловив сп...