На території Чечні знаходиться 6 секретних тюрем для гомосексуалістів, - ЗМІ

Російська "Новая газета" має свідчення 10 людей, що пройшли через тортури у секретній аргунській в'язниці.

Жертви переслідувань геїв у Чечні розповіли про затримання. Фото: ТСН.

У Чечні працюють відразу шість в'язниць, де утримуються підозрювані у гомосексуальній орієнтації. Про це з посиланням на «Новую газету» повідомляють Патріоти України.

У черговій публікації «Новая» розповідає про десятки жителів, яких довелося евакуювати з республіки або які самі поїхали і сховалися в різних містах Росії. Видання має свідчення 10 людей, які пройшли через тортури у секретній аргунській в'язниці. Всього таких установ нібито шість.

Підозрювані у гомосексуальної орієнтації утримуються там без належного оформлення. Там же перебувають ті, кого підозрюють у вживанні наркотиків і екстремізмі. Повідомляється про випадки насильства між затриманими.

Очевидці розповідають, що аргунську в'язницю відвідує спікер чеченського парламенту Магомед Даудов. Він також брав участь у «процедурі звільнення»: родичі повинні затаврувати своїх близьких і зректися їх, а самі підозрювані мають зізнатися, що вони – геї.

«Новая газета» передала у Слідчий комітет персональні дані 26 жителів Чечні, які постраждали від позасудових розправ. Видання повідомляє про початок дослідчої перевірки.

Повторити шлях Мексики: Україна може виграти через протистояння Європи і Китаю, - Іноземцев

понеділок, 6 липень 2020, 11:40

Україна може "відтягнути" на себе частину європейських виробництв, які країни ЄС найближчим часом можуть почати виводити з Китаю. Таким чином країна стане другою Мексикою, куди США стали переміщувати фабрики після економічного конфлікту з Піднебесною. ...

Хіти тижня. "Вони думають, що у них в штанях щось є": Учасниця гучного секс-скандалу Клітіна записала напівголе відео та оголосила "бій корупції" в Україні

понеділок, 6 липень 2020, 9:00

Колишня заступниця міністра інфраструктури, радниця голови Державного космічного агентства України Олександра Клітіна заявила про створення своєї партії "Україна проти корупції", передають Патріоти України. Своє напів голе відеозвернення в купальнику ч...