На заздрість північному сусіду: Український паспорт різко піднявся в міжнародному рейтингу престижності

Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Ілюстрація:bagnet.org

Український паспорт зайняв 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власникові, за рейтингом Global Passport Power Rank 2018. Варто наголосити, що український паспорт випередив усі країни СНД в рейтингу паспортів світу, зазначають Патріоти України.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибуттю, а для поїздок в 67 країн повинні оформляти візу заздалегідь.

Згідно зі звітом за 2017, Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Серед країн, для відвідування яких українцям все ще потрібна віза - Японія, Сполучені Штати, Великобританія, Ірландія і Китай.

Перше місце в рейтингу зайняв документ, який посвідчує громадянство Сінгапуру - його власники можуть подорожувати без віз в 127 країн, і тільки в 32 повинні оформляти візу.

"Прочитали й оху*ли": Соколова відреагувала на інтерв'ю Коломойського американському ЗМІ (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:21

Журналістка зізналася, що раніше поважала олігарха за низку вчинків. Українська журналістка Яніна Соколова різко відреагувала на інтерв'ю бізнесмена і колишнього голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, в якому він запропонував "дружити з Росі...

"Кількість жертв на фронті та обстрілів не зменшується": Безсмертний назвав відведення військ на Донбасі "планом Кремля" (відео)

середа, 13 листопад 2019, 21:00

Росія по пунктах висуває Україні жорсткі вимоги щодо Донбасу, однак українське керівництво, замість формування власного порядку денного, лише озвучує "мем" про "досягнення миру". Розведення військ на Донбасі проходить за планом Росії, оскільки Україна ...