На заздрість північному сусіду: Український паспорт різко піднявся в міжнародному рейтингу престижності

Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Ілюстрація:bagnet.org

Український паспорт зайняв 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власникові, за рейтингом Global Passport Power Rank 2018. Варто наголосити, що український паспорт випередив усі країни СНД в рейтингу паспортів світу, зазначають Патріоти України.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибуттю, а для поїздок в 67 країн повинні оформляти візу заздалегідь.

Згідно зі звітом за 2017, Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Серед країн, для відвідування яких українцям все ще потрібна віза - Японія, Сполучені Штати, Великобританія, Ірландія і Китай.

Перше місце в рейтингу зайняв документ, який посвідчує громадянство Сінгапуру - його власники можуть подорожувати без віз в 127 країн, і тільки в 32 повинні оформляти візу.

Кінець "епохи бідності" завершиться повним крахом: "Скоро в Украине будет не с чего платить пенсии. Смотрите на цифры и думайТе", - Береза

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:30

"Пенсионная система Украины дышит на ладан. Пенсионеров уже больше, чем плательщиков ЕСВ. К этому добавим проблему тенизации бизнеса и трудовую миграцию", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує: . "А теперь немно...

Хіти тижня. Українських владців застерегли від кулуарних домовленостей з Кремлем

п’ятниця, 5 червень 2020, 3:00

Російське керівництво, а також сама Росія стали токсичними, тому будь-які контакти росіян розглядаються під «подвійний лупою». Про це розповів аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей, який додав, що особлива увага приділяється контакта...