На заздрість північному сусіду: Український паспорт різко піднявся в міжнародному рейтингу престижності

Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Ілюстрація:bagnet.org

Український паспорт зайняв 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власникові, за рейтингом Global Passport Power Rank 2018. Варто наголосити, що український паспорт випередив усі країни СНД в рейтингу паспортів світу, зазначають Патріоти України.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибуттю, а для поїздок в 67 країн повинні оформляти візу заздалегідь.

Згідно зі звітом за 2017, Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Серед країн, для відвідування яких українцям все ще потрібна віза - Японія, Сполучені Штати, Великобританія, Ірландія і Китай.

Перше місце в рейтингу зайняв документ, який посвідчує громадянство Сінгапуру - його власники можуть подорожувати без віз в 127 країн, і тільки в 32 повинні оформляти візу.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...