На заздрість північному сусіду: Український паспорт різко піднявся в міжнародному рейтингу престижності

Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Ілюстрація:bagnet.org

Український паспорт зайняв 24 місце за спектром можливостей, які надає своєму власникові, за рейтингом Global Passport Power Rank 2018. Варто наголосити, що український паспорт випередив усі країни СНД в рейтингу паспортів світу, зазначають Патріоти України.

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибуттю, а для поїздок в 67 країн повинні оформляти візу заздалегідь.

Згідно зі звітом за 2017, Україна в минулому році посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн.

Серед країн, для відвідування яких українцям все ще потрібна віза - Японія, Сполучені Штати, Великобританія, Ірландія і Китай.

Перше місце в рейтингу зайняв документ, який посвідчує громадянство Сінгапуру - його власники можуть подорожувати без віз в 127 країн, і тільки в 32 повинні оформляти візу.

"Ми повинні зупинити це зараз": Лукашенко вдав із себе "миротворця" і закликав Україну до переговорів з РФ "без умов"

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:56

Самопроголошений глава Білорусі Олександр Лукашенко спробував вдати з себе миротворця та заговорив про перемир'я між Росією та Україною. Київ при цьому, на його думку, має розпочати переговори з Москвою "без попередніх умов". Про це білоруський диктато...

Паніка наростає: У Криму колаборанти готуються до приходу ЗСУ і шукають, куди втікати

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:30

У ттимчасово окупованому Росією українському Криму наростає паніка як серед російських загарбників, так і поміж колаборантів та росіян, що приїхали на півострів після березня 2014 року. Наразі у Криму зупинилося будівництво, на торговельних інтернет-се...